عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

راهپيمايي شيعه و سني‌هاي كنگان در ميدان وحدت ‌عليه فتنه‌گران‌

راهپيمايي شيعه و سني‌هاي كنگان در ميدان وحدت ‌عليه فتنه‌گران‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:04 ب.ظ

پس از برگزاري نماز جمعه صورت گرفت؛
راهپيمايي شيعه و سني‌هاي كنگان در ميدان وحدت ‌عليه فتنه‌گران‌

خبرگزاري فارس: مردم شهرستان كنگان اعم از شيعه و سني در ميدان وحدت ‌عليه فتنه‌گران راهپيمايي كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، نمازگزاران اهل سنت و شيعه كنگان پس از برگزاري نماز جمعه ‌عليه سران فتنه دست به راهپيمايي زدند و پس از طي كردن خيابان‌هاي مختلف، اجتماع بزرگ شيعه و سني در كنگان در ميدان وحدت بر عليه فتنه‌گران تشكيل شد.
مردم كنگان اعم از شيعه و سني با سر دادن شعارهايي بر عليه فتنه‌گران، انزجار و تنفر خود را از حركات تفرقه‌افكنانه سران فتنه ابراز داشتند.
موسوي كرويي ننگ به نيرنگتان خون جوانان ما مي‌چكد از چنگتان، موسوي كروبي آمريكا اسرائيل پيوندتان مبارك، مرگ بر موسوي و كروبي از مهم‌ترين شعارهاي مردم كنگان بر عليه فتنه‌گران بود.
در اجتماع عظبم مردم كنگان، امام جمعه اهل سنت كنگان با اشاره به حركات اخير سران فتنه گفت: همه مردم اين حركات را محكوم مي‌كنند و ما بايد در راستاي وحدت و اتحاد ايران اسلامي گام برداريم.
شيخ محمد جمالي افزود: امروز ولايت‌مداري و تبعيت از مقام معظم رهبري مهم‌ترين و ارزشمندترين مسئله براي شيعه و سني است و همه بايد در راستاي تحقق منويات مقام معظم رهبري حركت كنيم.
وي با تبريك هفته وحدت بيان داشت: هفته وحدت بايد موجبات تقويت وحدت بين شيعه و سني شود و بدون ترديد، اتحاد بسيار خوبي بين شيعه و سني در كنگان حاكم است و اين مراسم مشترك و اين اجتماع مشترك در واقع نشان دهنده اتحاد و وحدت شيعه و سني در اين منطقه است.
در اين مراسم، مردم كنگان خواستار برخورد قانوني با فتنه‌گران شدند و بر وحدت و اتحاد روزافزون شيعه و سني تاكيد كردند.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها