عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

طنين مرگ بر موسوي و كروبي در شوشتر طنين‌انداز شد

طنين مرگ بر موسوي و كروبي در شوشتر طنين‌انداز شد
جمعه 29 بهمن 1389  03:05 ب.ظ

طنين مرگ بر موسوي و كروبي در شوشتر طنين‌انداز شد

خبرگزاري فارس: حضور پرشور مردم شوشتر پس از اقامه نماز جمعه در راهپيمايي ضد سران فتنه در شوشتر بسيار باشكوه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شوشتر، حضور باشكوه مردم شوشتر در راهپيمايي ضد سران فتنه در شوشتر صداي مرگ بر موسوي و كروبي را در اين شهرستان دارالمومنين طنين انداز كرد.
مردم شهرستان شوشتر پس از اقامه نماز جمعه اين شهرستان با در دست داشتن عكس‌هاي امام خميني(ره) و رهبري معظم انقلاب حمايت خود را از رهبري و ولايت مطلقه فقيه اعلام كردند.
شعارهاي كوبنده مردم شهرستان شوشتر در محكوميت اغتشاش‌هاي 25 بهمن در حالي در اين شهرستان طنين انداز شد كه مردم تراكت‌هايي در محكوميت اين حركت خيانت بار حمل مي‌كردند.
تراكت‌هايي كه راهپيمايي كنندگان در شوشتر حمل مي‌كردند با متون هاشمي حيا كن مصلحت و رها كن، اي رهبر آزاده آماده‌ايم آماده، جانم فداي رهبر، سيدعلي ما آمده‌ايم، مرگ بر موسوي، مرگ بر كروبي، مرگ بر ضد ولايت فقيه، استكبار جهاني پشت سره موسوي و... بودند.
مردم شهيد پرور و حزب‌الله شوشتر از مصلي نماز جمعه اين شهرستان حضور پرشور خود را آغاز كرده و تا چهار راه امام خميني(ره) اين شهرستان راهپيمايي خود را ادامه دادند.
راهپيمايي كنندگان در پايان اين مراسم با قرائت قطعنامه‌اي حركت خيانت بار 25 بهمن را محكوم كردند و بر محاكمه ايادي انگليس و آمريكا در كشور تاكيد كردند.
شوشتر با داشتن250 هزار نفر جمعيت در شمال خوزستان واقع است.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها