عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اگر رهبري اجازه دهند بوشهري‌ها ريشه فتنه‌گران را از بين مي‌برند‌

اگر رهبري اجازه دهند بوشهري‌ها ريشه فتنه‌گران را از بين مي‌برند‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:05 ب.ظ

امام جمعه بوشهر:
اگر رهبري اجازه دهند بوشهري‌ها ريشه فتنه‌گران را از بين مي‌برند‌

خبرگزاري فارس: ‌امام جمعه بوشهر گفت: اگر مقام معظم رهبري فرمان‌ و اجازه بدهند، مردم استان بوشهر ريشه فتنه و فتنه‌گران را از بين مي‌برند و نيازي به ديگر نيروها نيست.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، آيت الله صفايي بوشهري در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته بوشهر با تقدير از رئيس جمهور و هييئت دولت به دليل سفر به بوشهر و ت صيوب 290 مصوبه اظهار داشت: اين سفر بي‌شك يكي از پربركت‌ترين سفرهاي دولت به اين استان ولايتمدار بود.
وي افزود: مردم استان بوشهر كه مردمي به زلالي آب و به روشني آفتاب هستند با حماسه‌اي كه در استقبال از رئيس جمهور محبوب خود داشتند بار ديگر حماسه زريني به كتاب تاريخ استان بوشهر افزودند به طوري كه رئيس جمهور فرمودند بايد به استان بوشهر و مردم ولايتمدار آن با نگاه ديگري نگريست.
امام جمعه بوشهر گفت: به گفته رئيس جمهور هر چقدر در استان بوشهر كار فرهنگي شود دولت موظف است حمايت كند و در جلسه كار گروه فرهنگ و هنر رئيس جمهور اظهار داشت بوشهر براي ما يك استاني است كه بايد فرهنگ ايران را طراحي كند و توليدات نوين فرهنگي ارائه دهد.
صفايي بوشهري بيان داشت: در حال حاضر وحدت، همدلي و همياري مناسبي در استان بوشهر برقرار است و مي‌توان گفت اين وحدت و همدلي در هيچ استاني به اين شكل وجود ندارد، و اين لياقت استان و مردم ولايتمدار استان بوشهر است كه در تمام عرصه‌ها بي‌نظير هستند.
وي اضافه كرد: مردم بوشهر با استقبال بي‌نظير خود از رئيس جمهور نشان دادند چگونه از نظام و دولت خود حمايت مي‌كنند و به تمام جهانيان نشان دادند كه اگر فتنه‌گران اندكي فتنه ايجاد مي‌كنند اما مردم استان بوشهر با اين حضور يك مشت محكمي بر دهان ياوه‌گويان جهاني زدند.
نماينده ولي‌فقيه در بوشهر افزود: تمام رسانه‌هاي خارجي آمريكا، رژيم صهيونيستي و انگليس با تبليغاتي كه مي‌كردند تلاش داشتند مردم ايران در مسير حمايت از دولت اندكي عقب بنشيند، اما مردم استان بوشهر نشان دادند گذشته از اينكه حمايت مي‌كنند، خواهان مجازات فتنه‌گران داخلي و خارجي هم هستند.
وي افزود: سران فتنه و مزدوران گوش به فرمان آمريكا، رژيم صهيونيستي و انگليس در 25 بهمن ماه فتنه ديگري ايجاد كردند و نشان دادند كه چقدر دچار انحراف هستند و چقدر دور از انقلاب شدند و به جبهه ستيز با ولايت و انقلاب اسلامي بلند شده‌اند.
صفايي بوشهري بيان كرد: آنان در فتنه 25 بهمن اهدافي نظير كم‌رنگ جلوه دادن راهپيمايي ملت ايران در 22 بهمن، هزينه كردن و مشمول كردن نظام انقلاب اسلامي به خودشان داشتند و با فتنه خودشان در 25 بهمن شعارهايي به حمايت از آمريكا و رژيم صهيونيستي دادند تا فشار را از اين دو كشور كم كنند و با شكل حمايت از مصر وارد صحنه شدند.
امام جمعه بوشهر بيان كرد: سران فتنه و حاميان آنان فتنه خود را از قالب داخلي به ملي تبديل كردند و خواهان براندازي اسلام در دنيا هستند و مي‌خواهند مردم سرزمين‌هاي اسلامي را دلسرد كنند.
صفايي بوشهري گفت: اگر مقام معظم رهبري فرمان دهند و اجازه بدهند، مردم استان بوشهر ريشه فتنه و فتنه‌گران را از بين مي‌برند و نيازي به ديگر نيروها نيست، چون همانطور كه مردم بوشهر انگليسي‌ها و استعمار را در بوشهر شكست دادند و يك ننگ تاريخي براي آنان ايجاد كردند و آنان را از بوشهر بيرون راندند، اين فتنه‌گران و حاميان را كه در مقابل ارتش استعماري آن زمان عددي نيستند از صفحه روزگار حذف مي‌كنند.
انتهاي پيام/خ10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها