عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سران فتنه امروز در حال احتزار و جان كندن هستند ‌

سران فتنه امروز در حال احتزار و جان كندن هستند ‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:05 ب.ظ

نماينده سمنان در مجلس خبرگان رهبري:
سران فتنه امروز در حال احتزار و جان كندن هستند ‌

خبرگزاري فارس: نماينده مردم سمنان در مجلس خبرگان رهبري گفت: سران فتنه امروز در حال احتزار و جان كندن هستند و آشوب‌هاي اخير نيز تنها براي اعلام موجوديت اين افراد انجام شد.

حجت‌الاسلام سيدمحمد شاهچراغي ظهر امروز در حاشيه راهپيمايي صدها نفر از مردم استان سمنان كه پس از حضور در نمازجمعه اين هفته سمنان انجام شد، در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرنگار فارس در سمنان اظهار داشت: بازي‌اي كه سران فتنه در روز 25 بهمن ماه به راه ‌انداختند، جز رسوايي براي آنها چيز ديگري به همراه نداشت.
وي تصريح كرد: اگر آنها ذره‌اي عقل داشتند، هرگز دست به اين كار نمي‌زدند و از اين اقدام مي‌توان فهميد كه سران فتنه تا چه حد بي‌شعور و ديوانه هستند.
نماينده سمنان در مجلس خبرگان رهبري با بيان اينكه سران فتنه از راه‌اندازي چنين اغتشاشي در كشور سه هدف عمده داشتند، گفت: آنها مي‌خواستند خيزش اسلامي به وجود آمده در منطقه و كشورهاي مسلمان را تحت شعاع قرار دهند.
شاهچراغي افزود: آنها قصد داشتند تا با ايجاد آشوب در داخل ايران، خيال اوباما را از مصر و تونس و ساير كشورهاي اسلامي راحت و ذهن‌ها را به سمت ديگري منحرف كنند.
وي تصريح كرد: پيروان استكبار هرگز نمي‌دانند با اين قبيل حركات نمي‌توانند قيام‌هاي الهي به وجود آمده در اين كشورها را خنثي كنند.

* وقايع اخير دهن‌كجي به راهپيمايي باشكوه ملت ايران بود
نماينده سمنان در مجلس خبرگان رهبري همچنين با اشاره به دومين هدف اغتشاشگران و سران فتنه در وقايع اخير تهران گفت: آنها مي‌خواستند راهپيمايي بسيار باشكوه و با عظمت ملت ايران را بد جلوه دهند و نسبت به آن دهن‌كجي كردند.
شاهچراغي اضافه كرد: سران فتنه مي‌خواستند به ملت غيور و شهيدپرور ايران اسلامي بگويند كه اگر شما راهپيمايي كرديد، ما هم مقابله به مثل مي‌كنيم.
وي تصريح كرد: سران فتنه در جلسه‌اي تصميم گرفته بودند تا اين آشوب‌ها را در روز 21 بهمن ماه انجام دهند اما به اين نتيجه رسيدند كه بهتر است اين اغتشاش‌ها پس از راهپيمايي 22 بهمن انجام شود.
نماينده سمنان در مجلس خبرگان رهبري افزود: آنها مي‌دانستند كه اگر 21 بهمن خطايي كنند، ملت ايران در راهپيمايي عظيم 22 بهمن به خوبي جواب آنها را مي‌دهند و به همين خاطر تصميم گرفتند تا در روز 25 بهمن ماه به اين آشوب‌ها بپردازند.

* سران فتنه در حال احتزار هستند
نماينده سمنان در مجلس خبرگان رهبري با اشاره به سومين هدف سران فتنه از آشوب‌هاي 25 بهمن گفت: اين افراد امروز در حال احتزار و جان كندن هستند و با انجام اين اغتشاش‌ها مي‌خواستند بگويند كه ما هم زنده هستيم.
شاهچراغي افزود: ما به سران فتنه مي‌گوييم كه شما پس از عاشورا مرده‌ايد و امروز تنها بوي تعفن شما به شمام مي‌رسد.
وي تصريح كرد: وقايع امروز ايران و جهان بدترين مرگ براي سران فتنه است و اگر اين افراد زنده هم باشند، ملت ايران جانشان را مي‌گيرند.

* اتخاذ اشد مجازات براي سران فتنه
نماينده سمنان در مجلس خبرگان رهبري افزود: ما از دستگاه قضايي مي‌خواهيم تا اشد مجازات را براي سران فتنه منظور كند چرا كه اين كوچك‌ترين پاسخي است كه به اين افراد داده مي‌شود.
شاهچراغي ادامه داد: مردم ايران اسلامي امروز در سراسر كشور شعار مجازات سران فتنه را سر دادند و قوه قضائيه مطئمن باشد كه در مجازات اين افراد، همه ملت، دولت و رهبر معظم انقلاب اسلامي از اين قوه حمايت مي‌كنند.
وي خطاب به سران فتنه تصريح كرد: شما ديگر جاي پاكي را در كشور باقي نگذاشته‌ايد و همه كشور را آلوده و ملت مسلمان ايران را خسته كرده‌ايد.
نماينده سمنان در مجلس خبرگان رهبري افزود: ملت از قوه قضائيه مي‌خواهد كه بيش از اين به وضع موجود ادامه ندهد و به دنبال مجازات سران فتنه باشد.
شاهچراغي همچنين با قدرداني از اقدام قاطع نمايندگان مجلس و راهپيمايي و اعتراض آنها يادآور شد: نمايندگان مجلس بايد نشان دهند كه زنده و پايبند به انقلاب هستند و به خوبي اين كار را كردند.
انتهاي پيام/غ10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها