عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سران فتنه بايد مجازات شوند‌

سران فتنه بايد مجازات شوند‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:05 ب.ظ

امام جمعه محمديار:
سران فتنه بايد مجازات شوند‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه محمديار گفت: سران فتنه بايد مجازات شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از محمديار، حجت‌الاسلام والمسلمين محمود ابراهيمي ظهر امروز در خطبه نخست نماز جمعه كه در مصلي محمديار برگزار شد، اظهار داشت: در طول يك سال گذشته عده‌اي از افراد فرصت‌طلب براي دستيابي به منافع شخصي خود برخي از جوانان را بازيچه خود قرار دادند و از اين رهگذر خسارت‌هاي مختلفي را براي مردم به بار آوردند، از اين رو بايد در چارچوب قانون پاسخگوي اعمال خود باشند.
وي تصريح كرد: يكي از حقوق بديهي هر مردمي آرامش، امنيت و زندگي در فضاي بدون تنش است ولي سران فتنه در اين مدت با اجير كردن برخي از عناصر داخلي در كشور ناآرامي ايجاد كرده و حقوق مردم را بارها تضييع كردند به همين خاطر نخبگان سياسي بايد با محاكمه عوامل فتنه در راستاي استيفاي حقوق از دست رفته مردم اقدام كنند.
اين مسئول خاطرنشان كرد: مردم در راهپيمايي 22 بهمن و 9 دي حمايت خود را از نظام مقدس جمهوري اسلامي و رهبر عظيم‌الشان آن به اثبات رساندند ولي دشمنان ايران به دنبال بهانه‌هاي واهي در ايران آشوب به پا مي‌كنند تا وجود نارضايتي از نظام را به اثبات برسانند ولي نتيجه اين اقدامات افزايش حمايت‌ها از نظام و مقام معظم رهبري است.
وي در ادامه سخنان خود به تحولات مصر در ماه‌هاي اخير اشاره كرد و گفت: هم اكنون شاهد بيداري ملت‌هاي مسلمان سراسر جهان هستيم كه نمونه بارز اين قبيل كشورها مصر است به طوري كه ملت اين كشور با راه انداختن تظاهرات بر عليه رژيم، به دنبال استقرار نظامي مبتني بر اسلام و ديانت هستند.
امام جمعه محمديار در خطبه دوم سخنان خود به فرا رسيدن هفته وحدت اشاره كرد و بيان داشت: هم اكنون مهم‌ترين عنصر مورد نياز براي كشورهاي در حال انقلاب حفظ وحدت و يكپارچگي است پس براي تاسيس نظام سياسي متناسب با عقايد خود بايد اختلاف‌ها را كنار بگذارند تا يك‌دل و يك‌رنگ عليه رژيم طاغوتي فعاليت كنند، چرا كه در اين صورت به پيروزي حتمي و سريع دست مي‌يابند.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها