عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قوه قضائيه باتجربه و دانش به محاكمه سران فتنه بپردازند

قوه قضائيه باتجربه و دانش به محاكمه سران فتنه بپردازند
جمعه 29 بهمن 1389  03:06 ب.ظ

امام جمعه آران و بيدگل:
قوه قضائيه باتجربه و دانش به محاكمه سران فتنه بپردازند

خبرگزاري فارس: امام جمعه آران و بيدگل از قوه قضائيه خواست تا با تهيه كيفرخواست محكم و با ادله و برهان مخدوش نشدني و نيز تشكيل تيم قضايي، باتجربه و دانش به محاكمه سران فتنه بپردازند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كاشان، حجت‌الاسلام سيد‌محمد موسوي در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه شهرستان آران و بيدگل اظهار داشت: اين محاكمه بايد با جلوگيري از ايجاد مظلوم‌نمايي و قهرمان‌سازي انجام شود.
وي افزود: بايد با اطلاع‌رساني به تمام بدخواهان نظام مقدس جمهوري اسلامي فهمانده شود كه ملت رشيد ايران در برابر دشمنان داخلي و خارجي و سران فتنه عقب‌نشيني نكرده و هر كس بخواهد مقابل اين نظام بايستد مشت محكمي بر دهان او مي‌كوبند.
وي اظهار داشت: اين محاكمه بايد انجام شود، زيرا اگر تحريك‌شوندگان دستگير شده و براي تحريك‌كنندگان كيفري در نظر گرفته نشود، اين امر بر خلاف عدالت است.
موسوي از مطالبه عمومي بودن اين مجازات به عنوان يكي ديگر از دلايل انجام اين امر ياد كرد و بيان داشت: نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، طلاب حوزه‌هاي علميه، نمايندگان ولي فقيه، مردم و تمام گروه‌هاي سياسي چپ و راست حمايت خود از نظام مقدس جمهوري اسلامي را اعلام كرده و خواستار محاكمه سران فتنه هستند.
خطيب جمعه آران و بيدگل ادامه داد: چنانچه با توجه به خواست عمومي مردم اين امر صورت نگرفته و در برابر اين آشوب‌ها و فتنه‌گري‌ها سكوت شود مردم كشور دچار يأس و دلسردي مي‌شوند.
موسوي تصريح كرد: سران فتنه ظرفيت‌هاي خوبي را براي پياده كردن دسيسه‌هاي استعمار و ايجاد آشوب در كشور ايجاد كرده‌اند و دستگيري و محاكمه آنها اين توانايي را از امريكا و اسرائيل مي‌گيرد.
وي تاكيد كرد: در صورتي كه سران فتنه مجازات شوند به سبب فقدان پايگاه اجتماعي براي مخالفان و دشمنان نظام، ديگر هيچ آشوب و اعتراضي در كشور محقق نمي‌شود.
امام جمعه آران و بيدگل خاطرنشان كرد: تكرار واژه مصلحت سبب مي‌شود سران فتنه و هواداران آنها احساس كنند جمهوري اسلامي در برخورد با آنان دچار ناتواني بوده، از اين رو جرأت يافته و براي آشوب‌هاي ديگر اقدام كنند.
موسوي از افشا شدن ارتباط سران فتنه با سرويس‌هاي جاسوسي و اسرار مهم ديگر در خصوص خدشه به نظام مقدس جمهوري اسلامي به عنوان يكي ديگر از مزاياي محاكمه سران فتنه ياد كرد.
وي صدور مجوز آشوب 25 بهمن‌ماه 10 روز قبل از آشوب توسط انگلستان، حضور منافقان و سلطنت‌طلبان و بهائيان در اين اشوب، اعلام زمان و شعارهاي آشوب توسط سايت وزارت خارجه رژيم صهيونيستي، كمك 50 ميليون دلاري رئيس تشكيلات خودگردان فلسطين از طرف امريكا و انگليس به ميرحسين، ايجاد صفحه فارسي وزارت خارجه امريكا براي هدايت آشوب اخير، تصويربرداري و تهيه فيلم توسط ديپلمات‌هاي انگليسي از اين آشوب و ترددهاي مشكوك آنها در روزهاي قبل از اين حادثه را از عواملي دانست كه نمي‌توان به فراخوان سران فتنه خوش‌بين بود.‌
موسوي يادآور شد: سران فتنه يا از ابتدا به انقلاب اسلامي و آرمان‌هاي مقدس آن ايمان قلبي نداشته و وارد پست‌هاي كليدي شده و از سفره پربركت نظام مقدس بهره‌برداري كرده‌اند و يا بر اثر حب مقام و رياست و فريب شيطان اكنون در برابر نظام مقدس جمهوري اسلامي ايستاده‌اند.
وي آشوب اخير را در واقع نوعي حمله مسلحانه و مقابله رودرروي پيچيده و گسترده عليه نظام جمهوري اسلامي خواند كه منجر به شهادت دو جوان بسيجي شد.
به گفته وي پيروزي انقلاب اسلامي در 22 بهمن‌ماه سال 1357 ، كشيدن خط بطلان توسط ملت بر جريان فتنه طي راهپيمايي 22 بهمن‌ماه امسال، پيروي مردم مصر از انقلاب اسلامي و شكست ديكتاتور خود و نيز تشكيل خط مقاومت اسلامي به محوريت ايران اسلامي و بيداري اسلامي دنيا از جمله سيلي‌هاي است كه دشمنان از ملت ايران خورده‌اند.
به گفته وي دشمن به منظور انتقال بحران خاورميانه به ايران و مأيوس شدن مردم از انقلاب و جلوگيري از نورافشاني و الهام‌بخشي اين نظام مقدس با برپايي آشوب و فتنه اقدام به انتقام‌گيري كرده ‌است.
در پايان نماز جمعه اين هفته نمازگزاران شهرستان آران و بيدگل همگام با سراسر ايران اسلامي با حضور پرشور و عظيم خود در راهپيمايي و فريادهاي كوبنده خواستار محاكمه سران فتنه شدند.
در اين راهپيمايي همچنين بيانيه شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان آران و بيدگل قرائت شده و مردم با شعارهاي خود به تأييد آن پرداختند.
انتهاي پيام/م10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها