عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

پيوند ملت با ولي فقيه ابدي است

پيوند ملت با ولي فقيه ابدي است
جمعه 29 بهمن 1389  03:06 ب.ظ

امام جمعه مياندوآب:
پيوند ملت با ولي فقيه ابدي است

خبرگزاري فارس: امام جمعه مياندوآب گفت: پيوند ملت ايران با ولي فقيه ابدي است.

به گزارش خبرگزاري فارس از مياندوآب، حجت‌الاسلام محمد جواد قهرماني ظهر امروز در خطبه‌ نخست نماز جمعه كه در مصلي مياندوآب برپا شد، اظهار داشت: پيام ما به عنوان ملتي ولايتمدار و شهيدپرور به فتنه‌گران و آشوب‌‌كنندگان اخير اين است كه بين مقام معظم رهبري و ملت بزرگ ايران ارتباطي قلبي و مستحكم وجود دارد.
وي تصريح كرد: فتنه‌گران با ارتكاب اعمال ضد‌انساني و خلاف عقل به دنبال تحقق آرزوهاي باطل خود مبني بر جدايي رهبر و ملت هستند ولي با ياري خداوند اين خواسته دشمنان نظام به خاطر هوشياري ملت ايران هيچ‌گاه تحقق نمي‌بايد.
اين مسئول خاطرنشان كرد: از اين پس نيز همانند 33 سال گذشته ملت شريف ايران نه‌تنها از اطراف مقام معظم رهبري پراكنده نمي‌شوند بلكه براي پياده كردن دستورها و فرمايش‌هاي ايشان از جان، مال و فرزند خود هم مي‌گذرند و در اين راه همه سرمايه‌هاي مالي و معنوي خود را با دل و جان هزينه مي‌كنند همچنين براي تحقق آرمان‌هاي انقلاب از جان‌فشاني باكي ندارند.
وي در ادامه گفت: اطاعت از مقام معظم رهبري مترادف با اطاعت از امام عصر(عج)، پيامبر اكرم(ص) و در مرحله بالاتر اطاعت از خداوند است لذا كساني كه به بهانه‌هاي پوچ از پيروي ولايت فقيه سرباز مي‌زنند در واقع از اطاعت ائمه معصوم و حضرت محمد (ص) خروج كردند.
قهرماني در خطبه دوم سخنان خود با اشاره به اينكه ميلاد پيامبر اكرم(ص) را پشت سر گذاشتيم، بيان داشت: مردم به ويژه جوانان بايد با توسل به انبياي الهي به ويژه پيامبر اكرم(ص) در مقابل آسيب‌هاي مختلف اجتماعي و آفت‌هاي فرهنگي از خود حراست كنند تا بر اين اساس هميشه در مسير صحيح حق و عدالت گام بردارند و مطابق با اصول صحيح و اسلامي به فعاليت‌هاي اجتماعي و معيشتي خود نظم دهند.
امام جمعه مياندوآب با اشاره به اينكه جوانان بايد نسبت به شخصيت پيامبر اكرم(ص) شناختي عميق پيدا كنند، خاطرنشان كرد: مديران امور فرهنگي بايد در راستاي ايجاد بصيرت نسبت به پيامبر بزرگوار اسلام بين جوانان تلاش كنند و در اين ارتباط همكاري خوب و تنگاتنگي را به نمايش بگذارند تا جامعه در مقابل تهاجم ‌فرهنگي دشمنان مصون بماند.
انتهاي پيام/غ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها