عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محاكمه سران فتنه مهم‌ترين خواسته مردم از قوه قضائيه است‌

محاكمه سران فتنه مهم‌ترين خواسته مردم از قوه قضائيه است‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:06 ب.ظ

امام جمعه چالوس:
محاكمه سران فتنه مهم‌ترين خواسته مردم از قوه قضائيه است‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه چالوس گفت: محاكمه سران فتنه مهم‌ترين خواسته مردم از قوه قضائيه است كه بي‌صبرانه منتظر آن روز هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان چالوس، حجت‌الاسلام محمد مهدي راشدي نوري در خطبه‌هاي اين هفته نماز جمعه اين شهرستان گفت: آنچه كه در 25 بهمن ماه اتفاق افتاد و خشم ملت ايران را برانگيخت حركت ناشايستي بود كه سران فتنه از خود نشان دادند.
وي اظهار داشت: سران فتنه وقتي راهپيمايي عظيم و بزرگ ملت ابران را در روز 22 بهمن ديدند در مقابل به بهانه حمايت از مردم مصر و تونس راهپيمايي را در 25 بهمن راه انداختند كه غيرقانوني بوده و از سوي استكبار جهاني هدايت مي‌شد.
راشدي تاكيد كرد: اين اقدام آنها مهر پاياني بر هويت سياسي و اجتماعي آنان بود و دستگاه قضايي وظيفه دارد آنان را محاكمه و مجازات كند.
خطيب جمعه چالوس بيان داشت: روز 22 بهمن روز ملي و انقلاب ايران است و روز عزت ملت بزرگ ايران و نقطه اميد همه ملت‌ها بشمار مي‌رود.
وي گفت: در چنين روزي فرعون مصر از مملكت خارج شد و تحولي كه در برخي از كشورهاي عربي به وجود آمد موجب شد تا مردم حضور گسترده‌تري در راهپيمايي 22 بهمن داشته باشند و همه عظمت ملت بزرگ ايران را ديدند.
امام جمعه چالوس افزود: سران فتنه در گذشته نيز در روز عاشوراي حسيني حرمت امام حسين (ع) را نگه نداشتند و اغتشاشات به راه انداختند و بايد گفت ديگر تجديد حيات براي سران فتنه در كشور وجود ندارد.
وي گفت: گستاخي و قانون‌شكني سران فتنه در طول دو سال گذشته ناامني كه در كشور ايجاد كردند هزينه‌هاي زيادي در پي داشت و موجب شد تا خون انسان‌هاي بي‌گناه ريخته شود و حتي به دلسوزي رهبر معظم انقلاب نيز گوش نكردند.
راشدي بيان داشت: از اقدام شايسته نمايندگان ملت در مجلس مبني بر تشكيل كميته ويژه براي بررسي فتنه 25 بهمن و حركت حوزه‌هاي علميه در محكوميت اقدام سران فتنه تقدير و تشكر داريم.
امامجمعه چالوس گفت: بعضي از نمايندگان مجلس هنوز هم سكوت كرده و در ذهنيت خودشان تصوراتي دارند و هنوز از خواب سنگين بيدار نشده اند و بايد در مقابل موكلان خود پاسخگو باشند.
راشدي نوري در پايان گفت: امروز اگر كسي در اين كشور باشد و در مقابل انحراف فتنه‌گران و اقدامات آنها هيچ واكنشي نشان ندهد خائن است و در صف مقابل ملت قرار دارد.
نمازگزاران شهرستان چالوس در پايان نمازجمعه با شركت در راهپيمايي اقدام سران فتنه در روز 25 بهمن را محكوم و خواستار مجازات و محاكمه آنان از سوي دستگاه قضايي كشور شدند.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها