عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سران فتنه جيره‌خوار آمريكا هستند

سران فتنه جيره‌خوار آمريكا هستند
جمعه 29 بهمن 1389  03:06 ب.ظ

دادستان كوهبنان:
سران فتنه جيره‌خوار آمريكا هستند

خبرگزاري فارس: دادستان شهرستان كوهبنان گفت: سران فتنه قطعاً جيره‌خوار آمريكا، صهيونيست و مزدور آن‌ها هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان،‌ اكبر مختاري ظهر امروز در جمع راهپيمايي مردم كوهبنان عليه سران فتنه اظهار داشت: اگر سران فتنه با بي‌خردي 25 بهمن‌ ماه را خلق كردند، مردم هوشيار و شهيدپرور ايران اسلامي بار ديگر با حضور خود 29 بهمن تاريخي و حماسه‌ساز را رقم زدند.
وي بيان داشت: مردم بار ديگر با بيعت مجدد با آرمان‌هاي حضرت امام راحل، رهبر حكيم و فرزانه انقلاب اعلام كردند كه تا آخرين قطره خون در خدمت علي زمان و رهبر فرزانه اين ميهن اسلامي هستند.
مختاري افزود: همه مردم به اين نكته اعتقاد دارند كه سران فتنه حامي رهبري و نظام مقدس جمهوري اسلامي نيستند و در مسير خيانت قرار دارند.
اين مسئول تصريح كرد: قطعاً اين‌ها جيره‌خوار امريكا، صهيونيست و مزدور آن‌ها هستند و قصد دارند، ولي‌فقيه زمان را تضعيف كنند، اما مردم ايران مانند روزهاي نخست پيروز‌ي انقلاب از ولايت و رهبري حمايت همه‌جانبه مي‌كنند.
مختاري خاطرنشان كرد: ما از دست‌اندركاران قوه قضائيه مي‌خواهيم كه زمينه مجازات و محاكمه سران فتنه را محيا كنند تا درس عبرتي براي تمام فتنه‌گران و مزدوران جهان باشد تا آن‌ها بدانند كه هركس با ولايت، شهدا و آرمان‌هاي انقلاب مقابله كند، پاياني به غير از هلاكت و خواري در نزد مردم و تاريخ ندارد.
به گزارش فارس، همزمان با سراسر كشور مردم ديار عارف‌پرور شهرستان كوهينان به منظور تجديد عهد و پيمان با مقام معظم رهبري و درخواست از قوه قضائيه براي مجازات سران فتنه در يك مراسم باشكوه با فريادهاي «مرگ بر منافق»، «مرگ بر موسوي و كروبي»، «سران فتنه اعدام بايد گردند»، برائت و بيزاري خود را از سران فتنه اعلام و بيان كردند كه آن‌ها متعلق به جامعه اسلامي نيستند.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها