عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سران فتنه جيره‌خوار آمريكا هستند

سران فتنه جيره‌خوار آمريكا هستند
جمعه 29 بهمن 1389  03:06 ب.ظ

دادستان كوهبنان:
سران فتنه جيره‌خوار آمريكا هستند

خبرگزاري فارس: دادستان شهرستان كوهبنان گفت: سران فتنه قطعاً جيره‌خوار آمريكا، صهيونيست و مزدور آن‌ها هستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از كرمان،‌ اكبر مختاري ظهر امروز در جمع راهپيمايي مردم كوهبنان عليه سران فتنه اظهار داشت: اگر سران فتنه با بي‌خردي 25 بهمن‌ ماه را خلق كردند، مردم هوشيار و شهيدپرور ايران اسلامي بار ديگر با حضور خود 29 بهمن تاريخي و حماسه‌ساز را رقم زدند.
وي بيان داشت: مردم بار ديگر با بيعت مجدد با آرمان‌هاي حضرت امام راحل، رهبر حكيم و فرزانه انقلاب اعلام كردند كه تا آخرين قطره خون در خدمت علي زمان و رهبر فرزانه اين ميهن اسلامي هستند.
مختاري افزود: همه مردم به اين نكته اعتقاد دارند كه سران فتنه حامي رهبري و نظام مقدس جمهوري اسلامي نيستند و در مسير خيانت قرار دارند.
اين مسئول تصريح كرد: قطعاً اين‌ها جيره‌خوار امريكا، صهيونيست و مزدور آن‌ها هستند و قصد دارند، ولي‌فقيه زمان را تضعيف كنند، اما مردم ايران مانند روزهاي نخست پيروز‌ي انقلاب از ولايت و رهبري حمايت همه‌جانبه مي‌كنند.
مختاري خاطرنشان كرد: ما از دست‌اندركاران قوه قضائيه مي‌خواهيم كه زمينه مجازات و محاكمه سران فتنه را محيا كنند تا درس عبرتي براي تمام فتنه‌گران و مزدوران جهان باشد تا آن‌ها بدانند كه هركس با ولايت، شهدا و آرمان‌هاي انقلاب مقابله كند، پاياني به غير از هلاكت و خواري در نزد مردم و تاريخ ندارد.
به گزارش فارس، همزمان با سراسر كشور مردم ديار عارف‌پرور شهرستان كوهينان به منظور تجديد عهد و پيمان با مقام معظم رهبري و درخواست از قوه قضائيه براي مجازات سران فتنه در يك مراسم باشكوه با فريادهاي «مرگ بر منافق»، «مرگ بر موسوي و كروبي»، «سران فتنه اعدام بايد گردند»، برائت و بيزاري خود را از سران فتنه اعلام و بيان كردند كه آن‌ها متعلق به جامعه اسلامي نيستند.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها