عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محاكمه فتنه‌گران خواسته مردم و مسئولان است‌

محاكمه فتنه‌گران خواسته مردم و مسئولان است‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:07 ب.ظ

خطيب نماز جمعه آمل:
محاكمه فتنه‌گران خواسته مردم و مسئولان است‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه آمل گفت: محاكمه فتنه‌گران و فتنه‌انگيزان خواسته مردم و مسئولان است.

به گزارش خبرگزاري فارس از آمل، حجت الاسلام محمدعلي رحماني آملي ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه اين هفته شهرستان آمل با دعوت همگان به تقوي الهي و پرهيزكاري اظهار داشت: تقوي يكي از برترين راه‌هاي رسيدن انسان به مراتب عالي انسانيت است.
وي افزود: تقوي لباسي بسيار زيبا براي انسان است كه در دنيا و روز رستاخيز او را از هرنوع گزندي حفظ مي‌كند و به او آبرو و اعتبار مي‌بخشد.
رحماني آملي با اشاره به قرار داشتن در ايام تاجگذاري امام عصر(عج) گفت: خداوند هيچ زماني را بدون سرپرست و حجت خود نكرده و در هر زماني با ارسال مقام امامت و نبوت ولي و سرپرستي براي مردم قرار داد.
وي با تبريك مبعث پيامبر اسلام(ص) و فرارسيدن عيد نبوت تصريح كرد: همه در امت واحده‌اي قرار داريم كه با مشتركات الهي خود در پي تحقق اسلام ناب محمدي در سراسر دنيا هستند.
خطيب جمعه آمل با اعلام اينكه خداوند در آيات متعددي انسان را از وجود امتحانات مختلف خبر داد، گفت: فتنه روز به روز در حال رونمايي چهره جديد خود است، بنا به فرمايشات خداوند در قرآن كريم عده اي در آن سربلند مي‌شده و عده‌اي مردود مي‌شوند.
امام جمعه آمل درباره وقايع اخير در 25 بهمن ماه افزود: انقلاب اسلامي ايران با خون پاك هزاران شهيد جنگ تحميلي و انقلاب آبياري شده و اكنون به درختي تنومند و پرافتخار تبديل شده است و در حال ادامه مسير پرنور خود هستند.
وي ادامه داد: صدور اسلام و جهاني شدن آن به مرحله‌اي رسيده كه مردم تونس، مصر، الجزاير، اردن و ديگر كشورهاي آزادي‌خواه براي رهايي از چنگال مزدوران و استبداد از ايران و انقلاب اسلامي آن در حال درس آموزي و الگو گيري هستند.
رحماني آملي با اعلام اينكه سه عنصر در پيروزي و تداوم انقلاب نقش اساسي داشتند، عنوان كرد: مكتب اسلامي، رهبري و امت سه عنصري هستند كه نقش ويژه‌اي در پيروزي انقلاب و تداوم حركت‌هاي پربار آن دارند.
وي با اشاره به اينكه كسي اجازه نخواهد داد مسير انقلاب توسط افرادي به انحراف كشيده شود، بيان داشت: اين انقلاب با رهنمودها و اهداف بلند امام امت و رهبري با بصيرت مقام معظم رهبري هر روز به افتخاري جديد دست پيدا مي‌كند.
خطيب نماز جمعه آمل در بخش ديگري از خطبه‌هاي خود در بين نمازگزاران تصريح كرد: حضور با بصيرت مردم در راهپيمايي 22 بهمن و همچنين راهپيمايي‌هاي اعتراض آميز در محكوميت اقدامات شوم سران فتنه در 25 بهمن كه خود نوعي دوري از خط امام راحل و شهدا‌ است، مشت محكمي بر دهان ياوه‌گويان غرب و شرق و فتنه‌گران داخلي بوده است.
وي ادامه داد: دشمن با اين همه هزينه و تبليغات نتوانست در جريان گذشته تعداد زيادي از فتنه‌گران را به خيابان‌ها بكشاند و سران آن امروز سعي دارند فتنه مرده و به خاك سپرده سبز اموي را بار ديگر زنده كنند.
رحماني آملي گفت: آنها بايد بدانند اين حركت جز خيانت به مردم و ملت اسلامي چيز ديگري نيست.
وي از مسئولان قضايي كشور و قوه قضاييه خواست تا هرچه زودتر فتنه‌گران را به سزاي اعمالشان برسانند.

* مردم آمل دوباره در محكوميت اقدامات شوم فتنه گران دست به راهپيمايي زدند
در پايان نمازجمعه اين هفته، مردم آمل همانند هموطنان سراسر كشور در محكوميت اقدامات اخير سران فتنه و هتك حرمت آرمان‌هاي امام و شهدا در روز 25 بهمن به خيابان‌ها آمدند و در راهپيمايي اعتراض آميز خود با شعارهاي« مرگ بر آمريكا، اسرائيل و انگليس »، «مرگ بر فتنه گر» و «مرگ بر سه راس سران فتنه» بار ديگر با آرمان‌هاي بلند امام راحل و شهداي انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس تجديد عهد و پيمان كرده، محاكمه هرچه زودتر سران فتنه را از دستگاه قضا خواستار شدند.
انتهاي پيام/م10/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها