عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

فتنه‌گران به دنبال توطئه‌هاي بعدي هستند‌

فتنه‌گران به دنبال توطئه‌هاي بعدي هستند‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:08 ب.ظ

امام جمعه شوشتر:
فتنه‌گران به دنبال توطئه‌هاي بعدي هستند‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه شوشتر گفت: فتنه‌گران به دنبال توطئه‌هاي بعدي هستند و اين امر از حادثه‌هاي اخير كاملا مشخص است.

به گزارش خبرگزاري فارس از شوشتر، حجت‌الاسلام سيدجليل محقق ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه اين شهرستان اظهار داشت: مقابله با حماسه‌هاي مردمي در ايران فتنه‌گران را به سياه چال خاطرات انقلاب مي‌كشاند و اين امر در حال اتفاق است.
وي با اشاره به اينكه فتنه‌گران به دنبال مقابله با خواست اكثريت مردم هستند، گفت: اكثريت حركت‌هايي كه سران فتنه از آن حمايت كرده‌اند در راستاي مقابله با خواست مردم و نظام جمهوري اسلامي است و اين امر انتقاد محسوب نمي‌شود بلكه نوعي تقابل و تخريب است.
وي با اشاره به اينكه اين حوادث در13 آبان و 22 بهمن سال گذشته نيز اتفاق افتاده بود، خاطر نشان كرد: سران فتنه همه اين تعارض‌ها و چوب لاي چرخ گذاشتن‌هاي سال گذشته را اعتراض‌هاي مسالمت‌آميز نام نهادند ولي در اين اعتراض‌ها جوانان ايراني به خون خود غلتيده‌اند و اين نوعي محاربه است.
اين مقام مسئول با تاكيد بر اينكه قوه قضائيه بايد در اين باره تمام قد وارد صحنه شود، گفت: قوه قضائيه نبايد مجال تحرك به اين محاربان نظام و مفاسد في‌الارض بدهد و اين امر بايد در دستور كار اين قوه باشد.
محقق با تاكيد بر اينكه مقابله با نظام مقابله با اسلام است، گفت: تقابل با اسلام نوعي گناه بزرگ به شمار مي‌آيد و بايد با متخلفان برخورد كرد.
وي تاكيد كرد: ايران اسلامي در مقابل اين فتنه گران و ايادي اجانب ايستادگي مي‌كند و در اين باره گام‌هاي بلندي برداشته است.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها