عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

طناب‌دار بر گردن خاتمي، موسوي و كروبي آرام گرفت‌

طناب‌دار بر گردن خاتمي، موسوي و كروبي آرام گرفت‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:08 ب.ظ

سران فتنه در سمنان مجازات شدند؛
طناب‌دار بر گردن خاتمي، موسوي و كروبي آرام گرفت‌

خبرگزاري فارس: مردم سمنان امروز با برپايي راهپيمايي، سران فتنه را به خاطر خيانت‌هايشان مجازات كردند و طناب دار را بر گردن خاتمي، موسوي و كروبي انداختند.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، ظهر امروز صدها نفر از مردم استان سمنان پس از حضور در نمازجمعه اين هفته سمنان كه در هوايي بهاري و در مسجد امام اين شهر برگزار شد، راهپيمايي كردند.
آنها در حالي كه شعارهاي كوبنده‌اي سر مي‌دادند، مسير مسجد امام تا ميدان امام خميني (ره) اين شهر را به نشانه اعتراض به سران فتنه با پاي پياده پيمودند.
آنها همچنين در حين سخنان حجت‌الاسلام و المسلمين سيدمحمد شاهچراغي، نماينده ولي‌فقيه در استان سمنان و امام جمعه سمنان نيز دائما شعارهاي كوبنده سر مي‌دادند و خواستار مجازات سران فتنه شدند.
آنها در شعارهاي خود مي‌گفتند: «مرگ بر موسوي»، «مرگ بر كروبي»، «مرگ بر خاتمي»، «فتنه‌گر اعدام بايد گردد» و . . .
مردم سمنان همچنين مترسك‌ها خاتمي، موسوي و كروبي را از بالاي سردر مسجد امام سمنان به دار كشيده بودند.
آنها در شعارهاي خود، موسوي، كروبي، خاتمي، رهنورد، مهدي و فائزه هاشمي را از سران فتنه دانستند و خواستار مجازات آنها توسط دستگاه قضايي كشور شدند.
روز گذشته شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي با اطلاعيه‌اي از مردم دعوت كرده بود تا با حضور در تجمع روز جمعه، 29بهمن ‌ماه پس از اقامه نمازجمعه در سراسر كشور تنفر و انزجار خود را از جنايت دوباره سران فتنه و منافقان كوردل اعلام كنند و مردم سمنان به اين دعوت لبيك گفتند.
دعوت سران فتنه از حاميان منافق و سلطنت‌طلب و اراذل ضد‌انقلاب براي ايجاد اغتشاش در بيست ‌و پنجم بهمن ماه با هدف فراهم كردن خوراك تبليغاتي براي رسانه‌هاي بيگانه به ويژه آمريكا و انگليس و رژيم غاصب صهيونيستي انجام و منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادي از هموطنان عزيزمان شد.
اين حركت بار ديگر پرده از چهره خبيث مهره‌هاي سوخته استكبار و لاشه‌هاي متعفن سياسي فتنه 88 برداشت و نشان داد كه اتحاد پليد و شوم جيره‌خواران و مزدوران ضدانقلاب به همراه منافقان و سلطنت‌طلبان روي ديگري از نفاق نوظهور و تلاش استكبار جهاني و صهيونيسم بين‌المللي براي گشودن دوباره راهي است كه با عزم و اراده راسخ و استوار ملت غيور و بصير ايران اسلامي در سال 1360 مسدود و منجر به فرار خودفروختگان جنايتكار و پناه گرفتن آنان زير چتر حمايتي صدام خون‏آشام شد.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها