عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

محاكمه سران فتنه تنها خواست مردم ايران است‌

محاكمه سران فتنه تنها خواست مردم ايران است‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:09 ب.ظ

امام جمعه گتوند:
محاكمه سران فتنه تنها خواست مردم ايران است‌

خبرگزاري فارس: امام جمعه گتوند گفت: خواست مردم ايران محاكمه فوري سران فتنه است و اين درخواست بايد در اسرع وقت عملي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از گتوند، حجت‌الاسلام سيد محمدحسين علوي‌اصل ظهر امروز در خطبه‌هاي نماز جمعه اين شهرستان اظهار داشت: تنها راه التيام قلوب داغدار خانواده‌هاي شهيد داده در حوادثي كه سران فتنه براي كشور به بار آورده‌اند محاكمه و اجراي احكام مبتني بر جرم آنهاست.
وي با اشاره به اينكه مردم از خودسري‌هاي اين افراد در كشور به ستوه آمده‌اند، خاطر نشان كرد: مردم از لشكركشي‌هاي خياباني و غيرقانوني اين افراد بسيار ناراحت هستند و اين امور راه را براي دشمنان خارجي اين كشور ‌باز مي‌كند و بايد در اين باره هوشيار بود.
اين مقام مسئول با اشاره به اينكه اين افراد آب به آسياب دشمن مي‌ريزند، گفت: حركت‌هايي كه حماسه‌هاي ملت ايران را به زير سؤال بكشاند همگي خيانت‌هايي است كه در حق ايران، مردم و اسلام و به ويژه امام خميني(ره) مي‌شود و بايد براي اين اقدامات خود محاكمه شوند.
علوي‌اصل با اشاره به اينكه ملت ايران مقابل اين حركت‌ها ايستادگي جانانه‌اي كرده است، گفت: ملت ايران در مقابل فتنه‌گري‌هاي يك گروه انگشت شمار ايستادگي‌هاي زيادي كرده است و به اين دليل تنها خواست مردم محاكمه و برخورد قانوني است.
رئيس شوراي فرهنگ عمومي گتوند تاكيد كرد: ملت ايران در بحراني‌ترين شرايط از رهبري و ولايت فقيه حمايت مي‌كنند ولي شعارهاي داده شده در حضور خياباني فتنه‌گران همگي در راستاي تقابل با اين اصل مهم قانون اساسي است و اين خود عدم پايبندي اين افراد را به قانون بيش از پيش مبرهن كرده است.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها