عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اقدامات اخير فتنه‌گران به شدت محكوم است‌

اقدامات اخير فتنه‌گران به شدت محكوم است‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:10 ب.ظ

در بيانيه مشترك نماينده ولي فقيه در استان و استاندار زنجان؛
اقدامات اخير فتنه‌گران به شدت محكوم است‌

خبرگزاري فارس: نماينده ولي فقيه در استان و استاندار زنجان در بيانيه‌اي مشترك اقدامات اخير فتنه‌گران را محكوم كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، در بيانيه مشترك آيت‌الله واعظي و محمد رئوفي‌نژاد آمده است: سران فتنه با حركت منافقانه خود در 25 بهمن ماه سعي كردند تا بار ديگر طعم خوش و شيرين وحدت ملي، كه در راهپيمايي 22 بهمن ماه رقم خورده بود را تحت تأثير قرار داده و آن را با حمايت عده‌اي خود فروخته و معاند، نزد ملت فهيم و ولايت مدار ايران اسلامي تلخ جلوه دهند.
در اين بيانيه آمده است: آري دَم از اسلام و انقلاب و امام و ملت زدن با معيار وشاخص آمريكائي و صهيونيستي و انجام اهداف آنان، خشم ملت را بر مي‌انگيزد و بلاشك مردم مسلمان و انقلابي ايران، چونان هميشه حافظ انقلاب بوده و خواهند بود و با بصيرت بالاي خود، هيچگاه اجازه تعرض و ضربه زدن به نظام اسلامي را نخواهند داد .
در بيانيه مشترك نماينده ولي فقيه در استان و استاندار زنجان آمده است: ايران اسلامي با رهبري داهيانه مقام معظم رهبري حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي و حضور گسترده مردم مؤمن و انقلابي دسيسه فتنه‌گران و آشوبگران را نقش بر آب مي‌كنند و با ياري و مدد خداوند متعال اين امانت گرانبهاي انقلاب اسلامي را براي آيندگان به وديعه مي‌گذارند.
در ادامه اين بيانيه آمده است: در هفته وحدت و ميلاد با سعادت حضرت ختمي مرتبت، پيامبر رحمت و مهرباني توطئه اخير دشمن در ايجاد اغتشاش و به شهادت رساندن دو تن از هموطنان و بسيجيان خدوم را محكوم و بي‌ترديد محاكمه عوامل اصلي اغتشاشات اخير به ويژه سران فتنه انتظار و وظيفه‌اي است ملي و اسلامي كه اميد است مسئولان امر به ويژه قوه قضائيه با اقدام به موقع در محافظت و پاسداري از انقلاب اسلامي درنگ نكنند.

*اشد مجازات براي فتنه گران
اداره كل تبليغات اسلامي استان زنجان نيز با انتشار بيانيه‌اي با اشاره به اينكه انقلاب اسلامي ايران معجزه بزرگ قرن و ملهم به الهامات غيبي و متعلم به تعاليم اسلامي بود كه به رهبري و زعامت حضرت امام خميني(ره) و به پشتوانه ملتي فهيم و خداجوي در كمال ناباوري سياستمداران دنيا به وقوع پيوست، آمده است: اينك 32 سال از آن انقلاب عظيم مي‌گذرد كه همچنان با گام‌هاي استوار مسير پيشرفت و شكوفايي را با عزت و سربلندي طي مي‌كند كه راهپيمايي 22 بهمن امسال مهر تأييدي بر اين ادعا است.
در ادامه اين بيانيه آمده است: اداره كل تبليغات اسلامي استان زنجان ضمن گراميداشت و شكرانه برگزاري سي و دومين سالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي و تقدير و تشكر از حضور دشمن‎شكن ملت در راهپيمايي عظيم 22 خواستار محاكمه فوري فتنه گران و اشد مجازات براي عوامل اغتشاشات است.
در ادامه اين بيانيه آمده است: آنهايي كه شيريني حضور ملت در آزمون مردمسالاري در انتخابات سال 1388 را با اتكا به دشمنان ملت به كام مردم تلخ كردند، امروز دست در دست بيگانگان و بدخواهان انسانيت به رقص با گرگ‌ها مشغولند و از جنبش بيداري اسلامي زوزه حقارت مي‌كشند و در تلاشند تا خاك بر خورشيد بيداري جهاني انسانيت بپاشند.
در ادامه بيانيه اداره كل تبليغات اسلامي استان زنجان آمده است: آنهايي كه روزي به خاك و خون كشيده شدن برادران مسلمان خود را در فلسطين و لبنان به سخره گرفته و بر ارزش‌هاي انقلاب پشت كردند، امروز چگونه شده است كه به يكباره حامي مسلمين شده‌اند.‌
در ادامه بيانيه آمده است: تحركات و آشوبگري مذبوحانه اين معاندان كه با هدايت سران فتنه و با رهبري استكبار جهاني به ويژه آمريكا، انگليس و اسرائيل انجام گرفت خشم ملت شريف و وفادار ايران را برانگيخته است و اين فتنه‌‌انگيزي‌ها در حالي صورت مي‌گيرد كه حضور پرشكوه و كم‌نظير ملت قهرمان ما در راهپيمايي 22 بهمن ماه سال جاري چشم جهانيان را خيره كرده و تهديدهاي چندين ماهه رسانه‌هاي غربي را با چالش جدي روبه‌رو كرده است.
در ادامه بيانيه اداره كل تبليغات اسلامي استان زنجان آمده است: فتنه‌گران و اربابان خارجي آنها بايد بدانند كه اين تحركات مذبوحانه از سوي ملت سلحشور ايران بي‌پاسخ نخواهد ماند و سرانجام صبر مردم ولايت‌مدار و انقلابي ايران به سر خواهد آمد.
اداره كل تبليغات اسلامي، روحانيان وتشكل‌هاي ديني استان زنجان ضمن محكوميت اقدامات آشوب‌طلبانه معاندان نظام اسلامي در ايجاد و شكل‌گيري ناآرامي‌هاي 25 بهمن ماه از دستگاه‌هاي مسئول به ويژه قوه قضاييه خواستار برخوردي فوري، قاطع هستند، همچنين با توجه به حمايت مردم و قاطبه نمايندگان مجلس از محاكمه سران فتنه اين انتظار از قوه قضاييه مي‌رود، تا اشد مجازات را براي عوامل اغتشاشات 25 بهمن و قبل از آن در نظر گيرد.
اميد است قوه قضاييه تا با اقدام جدي و سريع‌ مانع از فوران خشم انقلابي مردم در برخورد با معاندان فتنه‌گر شود. چرا كه ملت انقلابي ايران هرگز درمقابل اين فتنه گريها سكوت نخواهند كرد.

*بسيجيان و پاسداران استان اقدامات فتنه‌گران در 25 بهمن را محكوم كردند
در بيانيه سپاه انصار المهدي (عج) استان زنجان آمده است: در حالي كه همگان قيام امروز ملت‌هاي مسلمان منطقه را در برابر حكام خود فروخته و مستبد، الهام گرفته از انقلاب اسلامي ايران مي‌دانند و آمريكا و اسرائيل به صراحت نگراني خود را از تكرار انقلاب اسلامي ايران در كشورهاي مسلمان منطقه اعلام مي‌دارند، فتنه گران با برپايي تظاهرات غير قانوني در تهران به بهانه حمايت از مردم مصر و تونس و در حقيقت براي خدمت به آمريكا و اسرائيل دست به اغتشاش و آشوب زده و با به شهادت رساندن دانشجوي شهيد صانع ژاله از جوانان مومن و حزب الهي، برگ ننگين ديگري بر پرونده سراسر ننگ و خيانت خود افزودند و با نا امن جلوه دادن كشور اسلاميمان در صدد بودند تصويري ناامن از ايران به رسانه هاي استكباري جهان ارسال كنند، اما با هوشياري مردم بصير در رسيدن به اهداف شوم خود ناكام ماندند.
در اين بيانيه كه از سوي بسيج محلات، بسيج اصناف، بسيج ادارات و كارخانجات، بسيج طلاب، بسيج مهندسين، بسيج اساتيد، بسيج جامعه پزشكي، بسيج سازندگي، بسيج مداحان، بسيج جامعه زنان، تيپ 36 پياده انصارالمهدي (عج)، سپاه ناحيه زنجان منتشر شده آمده است: پاسداران و بسيجيان استان زنجان نيز همراه با ساير آحاد مردم ولايتمدار ضمن محكوم كردن اعمال وحشيانه فتنه گران بر آمادگي مجدد خود جهت پاسداري از انقلاب اسلامي و ارزش‌هاي آن تحت فرمان ولي امر مسلمين تأكيد مي‌كنند.
انتهاي پيام/م20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها