عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مردم شرق استان تهران مجازات سران فتنه را خواستار شدند‌

مردم شرق استان تهران مجازات سران فتنه را خواستار شدند‌
جمعه 29 بهمن 1389  03:10 ب.ظ

در راهپيمايي اعتراض‌آميز امروز؛
مردم شرق استان تهران مجازات سران فتنه را خواستار شدند‌

خبرگزاري فارس: مردم شرق استان تهران در محكوميت سران فتنه راهپيمايي كردند و خواستار مجازات آنان شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از شرق استان تهران، ظهر امروز همزمان با سراسر كشور مردم شرق استان تهران پس از حضور در نماز جمعه با هدف محكوميت سران فتنه راهپيمايي كردند.
آنها در حالي كه شعارهاي كوبنده‌اي سر مي‌دادند، مسير راهپيمايي را به نشانه اعتراض به سران فتنه پيمودند. اين راهپيمايي در شهرهاي مختلف شرق استان تهران از جمله فيروزكوه، دماوند و ساير شهرهاي اين منطقه برگزار شد.
مردم شهرستان دماوند از مصلاي نماز جمعه تا ميدان امام خميني (ره) اين شهرستان راهپيمايي كردند.
مردم شهرستان فيروزكوه نيز تجمع و راهپيمايي اعتراض‌آميز خود را از مقابل مسجد جامع اين شهر آغاز كردند.آنها همچنين در حين سخنان حجت‌الاسلام عبدالحسين بابايي امام جمعه فيروزكوه دائماً شعارهاي كوبنده سر مي‌دادند و خواستار مجازات سران فتنه شدند.
راهپيمايان در شعارهاي خود «مرگ بر موسوي»، «مرگ بر كروبي»، «مرگ بر خاتمي»، «فتنه‌گر اعدام بايد گردد»، «موسوي و كروبي اعدام بايد گردند» و... را فرياد مي‌زدند. همچنين راهپيمايان خواستار مجازات سران فتنه توسط دستگاه قضايي كشور شدند.
شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي با اطلاعيه‌اي از مردم خواسته بود تا با حضور در تجمع امروز همزمان با سراسر كشور تنفر خود را از جنايت سران فتنه اعلام كنند و مردم شرق استان تهران نيز به اين دعوت لبيك گفتند.
اين حركت بار ديگر پرده از چهره خبيث استكبار و چهره‌هاي منافق فتنه 88 برداشت. مردم با راهپيمايي امروز دوباره ثابت كردند كه هميشه پشت و پناه اين نظام و رهبري هستند و هيچ‌گاه از متعلقات خود دست نمي‌كشند.
استكبار جهاني و كشورهاي غربي به دنبال راهي هستند تا دوباره بتوانند به اين كشور راه پيدا كنند، اما بايد بدانند كه مردم غيور و مسلمان ايران هيچ‌گاه اين اجازه را به آنها نخواهند داد.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها