عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آب ميوه هم، آبميوه‌ طبيعي!!

آب ميوه هم، آبميوه‌ طبيعي!!
جمعه 29 بهمن 1389  03:36 ب.ظ

 

مواد لازم براي 2 ليوان آبميوه

كرفس: يك عدد

هويج: 2 عدد

انگور: يك خوشه

طرز تهیه

كرفس، هويج و انگور را در آبميوه‌گيري ريخته و آب تمامي آنها را مي‌گيريم. توجه داشته باشيد كرفس‌ها را با برگ و انگور را با شاخه درون آبميوه‌گيري بريزيد. در اين صورت از تمامي خواص اين مواد بهره‌مند مي‌شويد و آبميوه‌اي سالم و سرشار از خواص به دست مي‌آوريد.

تركيب اين مواد با توجه به خواصي كه همه آنها دارند، آبميوه‌اي طبيعي و جايگزيني مناسب براي آبميوه‌هاي غيرطبيعي است. در واقع هر يك از اين سه ميوه داراي خواصي هستند كه در مجموع معجوني پر از ويتامين، املاح و فيبر را ايجاد مي‌كنند. به عنوان مثال كرفس منبعي غني از ويتامين C است كه از سيستم ايمني بدن دفاع مي‌كند و از تخريب راديكال‌هاي آزادي كه باعث التهاباتي در بيماري‌هايي مانند آسم و آرتروز مي‌شود، جلوگيري مي‌كند. ويتامين C موجود در كرفس با اكسيدكردن كلسترول باعث جلوگيري از حمله قلبي و سكته مي‌شود و براي تقويت سلامت سيستم قلبي و عروقي مفيد بوده و بر فشارخون موثر است. از ديگر خواص كرفس به كاهش‌دهنده كلسترول و ادرارآور بودن آن مي‌توان اشاره كرد.

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

 

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 25772
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها