عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آب ميوه هم، آبميوه‌ طبيعي!!

آب ميوه هم، آبميوه‌ طبيعي!!
جمعه 29 بهمن 1389  03:36 ب.ظ

 

مواد لازم براي 2 ليوان آبميوه

كرفس: يك عدد

هويج: 2 عدد

انگور: يك خوشه

طرز تهیه

كرفس، هويج و انگور را در آبميوه‌گيري ريخته و آب تمامي آنها را مي‌گيريم. توجه داشته باشيد كرفس‌ها را با برگ و انگور را با شاخه درون آبميوه‌گيري بريزيد. در اين صورت از تمامي خواص اين مواد بهره‌مند مي‌شويد و آبميوه‌اي سالم و سرشار از خواص به دست مي‌آوريد.

تركيب اين مواد با توجه به خواصي كه همه آنها دارند، آبميوه‌اي طبيعي و جايگزيني مناسب براي آبميوه‌هاي غيرطبيعي است. در واقع هر يك از اين سه ميوه داراي خواصي هستند كه در مجموع معجوني پر از ويتامين، املاح و فيبر را ايجاد مي‌كنند. به عنوان مثال كرفس منبعي غني از ويتامين C است كه از سيستم ايمني بدن دفاع مي‌كند و از تخريب راديكال‌هاي آزادي كه باعث التهاباتي در بيماري‌هايي مانند آسم و آرتروز مي‌شود، جلوگيري مي‌كند. ويتامين C موجود در كرفس با اكسيدكردن كلسترول باعث جلوگيري از حمله قلبي و سكته مي‌شود و براي تقويت سلامت سيستم قلبي و عروقي مفيد بوده و بر فشارخون موثر است. از ديگر خواص كرفس به كاهش‌دهنده كلسترول و ادرارآور بودن آن مي‌توان اشاره كرد.

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

 

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 25772
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها