عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

خبرگزاري فرانسه: نمازگزاران ايران خواستار اعدام سران فتنه در ايران شدند

خبرگزاري فرانسه: نمازگزاران ايران خواستار اعدام سران فتنه در ايران شدند
جمعه 29 بهمن 1389  03:48 ب.ظ

89/11/29 - 13:46
شماره:8911290437
بازتاب نمازجمعه امروز در رسانه‌هاي خارجي؛
خبرگزاري فرانسه: نمازگزاران ايران خواستار اعدام سران فتنه در ايران شدند

خبرگزاري فارس: خبرگزاري فرانسه در واكنش به نماز جمعه امروز تهران نوشت كه هزاران نمازگزار ايراني امروز با حضور در نماز جمعه تهران خواستار اعدام سران فتنه در ايران شدند.

به گزارش فارس، خبرگزاري فرانسه در گزارشي در واكنش به نمازجمعه امروز تهران نوشت كه هزاران تن از نمازگزاران تهران امروز جمعه با حضور در نمازجمعه خواستار اعدام سران مخالف در ايران شدند.اين خبرگزاري ادامه داد: نمازگزاران قبل از شروع نماز جمعه شعار دادند: مرگ بر موسوي! مرگ بر كروبي! موسوي، كروبي اعدام بايد گردند.خبرگزاري فرانسه به خشم و نفرت نمازگزاران از سران فتنه اشاره كرد و نوشت كه مردم در نظر دارند پس از نماز جمعه در خارج از دانشگاه تهران عليه فتنه‌گري سران فتنه تظاهرات برگزار كنند.اين خبرگزاري سپس به بخشي از سخنان آيت‌الله صادق لاريجاني اشاره كرد و به نقل از وي نوشت: خيانتي كه توسط رهبران جنبش فتنه صورت گرفته است بر هيچ‌كس پوشيده نيست.گزارش‌هاي داخلي حاكي از آن است كه نمازگزارن تهراني پيش از آغاز خطبه‌هاي نماز جمعه، با سر دادن شعارهايي از سران فتنه و اقدامات آنها در 25 بهمن‌ماه ابراز برائت كردند."حزب‌الله بيدار است، از آمريكا بيزار است "، " كروبي و موسوي، مزدور و قدرت‌طلب، مرگ بر اين گروه آشوب‌طلب "، "موسوي و كروبي اعدام بايد گردند "، "كروبي، موسوي و بي‌بي‌سي پيوندتان مبارك "، "فتنه‌گر بي‌حيا ننگت باد، ننگت باد "، "نوكر آمريكايي، شرمت باد، شرمت باد "، "درخواست ما از قوه قضايي، برخورد با مزدور آمريكايي "، از جمله شعارهايي بود كه نمازگزاران پايتخت با سر دادن آنها از فتنه‌گران ابراز برائت كردند.

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286860
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها