عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

خدمات جديد جيميل همراه براي كاربران

خدمات جديد جيميل همراه براي كاربران
جمعه 29 بهمن 1389  03:50 ب.ظ

خدمات جديد جيميل همراه براي كاربران


 


 
كاربران جيميل بر روي گوشي هاي همراه از اين پس مي توانند به سرويس Priority Inbox دسترسي داشته باشند.
اين سرويس از طريق تمامي گوشي هايي كه بر روي آنها مرورگر سازگار با HTML5 نصب شده باشد، قابل دسترس است. هدف از اين كار كمك به افراد براي دسترسي سريعتر به ايميل هاي ضروري و مهم اعلام شده است.
قابليت ياد شده كه چند ماهي است به جيميل اضافه شده به كاربران امكان مي دهد تا نامه هاي دريافتي را بر اساس اولويت ها و علائق خود طبقه بندي كنند و نامه هاي ضروري تر را سريع تر مشاهده كنند. اين امر به خصوص براي افرادي كه از جيميل براي انجام امور كاري و اداري استفاده مي كنند مفيد است.
با توجه به كوچك بودن نمايشگر همراه، راه اندازي اين سرويس براي تلفن هاي همراه به آنها كمك مي كند كه پيام هاي مهم تر را راحت تر و سريع تر مشاهده كنند . اين سرويس با نسخه 1.5 به بعد سيستم عامل آندرويد و نسخه 3 به بعد سيستم عامل iOS اپل سازگار است.
نرم افزار ياد شده همچنين قادر به تجزيه و تحليل خودكار پيام هاي دريافتي و طبقه بندي آنها بر اساس ميزان اهميت نيز هست. اين كار بر اساس هويت فرستنده و بررسي محتواي پيام ارسالي انجام مي شود.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها