عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

خبرگزاري آلمان: ايراني‌ها عليه رهبران مخالف تظاهرات برپا كرد

خبرگزاري آلمان: ايراني‌ها عليه رهبران مخالف تظاهرات برپا كرد
جمعه 29 بهمن 1389  03:53 ب.ظ

89/11/29 - 15:17
شماره:8911290577
بازتاب نمازجمعه امروز در رسانه‌هاي خارجي؛
خبرگزاري آلمان: ايراني‌ها عليه رهبران مخالف تظاهرات برپا كرد

خبرگزاري فارس: خبرگزاري آلمان در واكنش به نمازجمعه امروز تهران گزارش داد كه بيش از 200 قانونگذار، دهها گروههاي روحاني و هزاران تن از مردم ايران با برگزاري تظاهراتي خواستار اعدام موسوي و كروبي شدند.

به گزارش فارس، خبرگزاري آلمان در واكنش به خشم مردم نسبت به سران فتنه در ايران در گزارشي نوشت كه بيش از 200 قانونگذار ايراني، گروههاي روحاني و همچنين مردم ايران با برگزاري تظاهراتي خواستار دستگيري و اعدام "ميرحسين موسوي " و "مهدي كروبي " شدند كه نظام اسلام را تخريب مي‌كنند و با بيگانگان در مشاركت هستند.

اين خبرگزاري سپس به اظهارات "صادق لاريجاني " رئيس قوه قضائيه اشاره كرد و به نقل از وي تصريح كرد كه بايد تحقيقات و بازجويي‌هاي بيشتري در خصوص سران فتنه صورت گيرد.

"آيت‌الله احمد جنتي " امام جمعه موقت تهران و دبير شوراي نگهبان امروز خطاب به فتنه‌گران گفت: بنده به اينها مي‌گويم كه شما عمرتان تمام شده است.

وي خطاب به افرادي كه شعار مي‌‌دهند "فتنه گران بايد اعدام شوند "، گفت: بايد اعلام كنم كه اينها معدوم شده‌اند و در جامعه سقوط كرده و آبرويشان رفته است.

خطيب موقت نماز جمعه تهران در ادامه سخنان خود خاطرنشان كرد: اينكه برخي دوستان محاكمه سران فتنه را تقاضا مي‌كنند جزء مصلحت‌انديشي قوه قضائيه است.

آيت الله جنتي گفت: بايد ارتباط سران فتنه از مردم قطع شود و در خانه‌هاي آنها بسته و رفت و آمدهاي آنها محدود شود؛ بايد تلفن و اينترنت آنها قطع شده و آنها در خانه‌هاي خود زنداني شوند.

انتهاي پيام/ص

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها