عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

فتنه‌گران كپسول اكسيژنم را بردند و با ميله ‌آهني به سرم ضربه زدند

جمعه 29 بهمن 1389  03:57 ب.ظ

89/11/29 - 13:37
شماره:8911290211
جانباز 70 درصد دفاع مقدس و مجروح فتنه آمريكايي در گفت‌وگو با فارس:

خبرگزاري فارس: جانباز 70 درصد دفاع مقدس و از مجروحان اغتشاشات 25 بهمن با تشريح اقدام جنايتكارانه فتنه‌گران در اين روز گفت: فتنه‌گران به طرفم هجوم آوردند و شلنگ كپسول اكسيژنم را كشيدند؛ به آنها گفتم آمريكا با كارهاي شما شاد مي‌شود كه با ميله آهني از پشت، به سرم كوبيدند و با يك شي تيز دستم را زخمي كردند.

ناصر افشاري در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: 25 بهمن بعد از شنيدن خبر اغتشاش فتنه‌گران در تهران، عصا و كپسول اكسيژنم را برداشتم و در حالي كه عكس مقام معظم رهبري را در آغوش گرفتم، خود را به محل حضور اغتشاش‌گران رساندم.
وي ادامه داد: گروهي را مشاهده كرديم كه در حال شعار دادن از ميدان انقلاب به سوي ميدان آزادي در حركت بودند؛ شعارهايي كه بيشتر در قالب توهين به نظام بود و اصلاً رنگ و بويي از حمايت از مردم مصر و تونس نداشت؛ به همران دوستانم به سوي‌شان رفتم تا قدري ليدرهايشان را كه به ساير گروه خط مي‌دادند را از هيجاني كه دارند دور كنيم.
افشاري گفت: با توجه به اينكه كپسول اكسيژنم را به دوش انداخته بودم و با عصا راه مي‌رفتم، تصور كردم شايد قدري ملاحظه مرا بكنند؛ با همين فكر به سوي فردي كه گروه را رهبري مي‌كرد، رفتم و گفتم اين كار شما آمريكا و دشمنان اسلام را شاد مي‌كند كه در همين حين فتنه‌گران به طرفم هجوم آوردند و شلنگ كپسول اكسيژنم را از عقب كشيدند به طوري كه شلنگ كپسول، دور گردنم افتاد و احساس خفگي كردم.
وي افزود: در همين حال كه با آن افراد درگير بودم يك نفر از پشت با ميله‌اي به سرم كوبيد و با يك شي‌ء تيز دستم را زخمي كردند كه ديگر تعادلم را از دست دادم و قادر به ايستادن نبودم. دوستانم مرا به نزديك‌ترين درمانگاه بردند و آنجا سرم را بخيه كردند.
اين جانباز 70 درصد دفاع مقدس خاطرنشان كرد: ما در دوران جنگ تحميلي براي مقابله با دشمن به جبهه‌ها رفتيم و با تمام وجود جنگيديم؛ امروز ديگر تحمل نداريم كه در بستر بمانيم و شاهد آن باشيم كه تعدادي منحرف و فتنه‌گر آرامش كشور را برهم بزنند و هر كاري دلشان بخواهد، انجام دهند.

*فتنه‌گران پايگاه مردمي ندارند

وي با بيان اينكه رأي نياوردن در انتخابات دليلي براي توجيه لشكركشي خياباني نيست، يادآور شد: فتنه‌گران، پايگاه مردمي ندارند و با حمايت ابرقدرت‌ها، كشور را به آشوب ‌كشيده‌اند؛ آنها راهي غير از تبعيت از ولايت و امام خميني (ره) انتخاب كرده‌اند و در اين مسير حركت مي‌كنند.
افشاري با تأكيد بر اينكه سران فتنه از رأفت نظام مقدس جمهوري اسلامي سوء استفاده مي‌كنند، گفت: البته اگر پشتيباني قدرت‌هاي بيگانه و رسانه‌هاي ضد انقلاب نباشد، سران فتنه قادر به حركتي نخواهند بود.
وي ادامه داد: اكنون ما در مملكت نياز به وحدت و آرامش داريم ولي سران فتنه با همراهي منافقان و ايجاد اغتشاش، آرامش را از مردم گرفته و با كارهايي از قبيل به آتش كشيدن سطل‌هاي زباله، شكستن شيشه‌هاي بانك‌ها و بستن خيابان‌ها با نظام مخالفت مي‌كنند.

*اگر به دنبال حمايت از مصر و تونس هستيد، بايد 22 بهمن و در كنار مردم حاضر مي‌شديد

اين جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس بيان داشت: سران فتنه براي اينكه از بن بستي كه خود ايجاد كرده‌اند، نجات يابند دست به اين كارها مي‌زنند؛ اين افراد اگر واقعاً مي‌خواستند از تونس و مصر حمايت كنند در 22 بهمن حضور مي‌يافتند ولي هدف آنها چيز ديگري بود.
وي يادآور شد: پايداري و تداوم انقلاب اسلامي، پايداري جهان اسلام است و بايد براي صدور و تداوم آن با وحدت و تبعيت از ولايت تلاش كنيم.
افشاري در پايان ضمن محكوم كردن سران فتنه، خاطرنشان كرد: سران فتنه قصد ضربه زدن به انقلاب اسلامي دارند و قوه قضائيه بايد آنها را به اشد مجازات برساند.
به گزارش توانا، ناصر افشاري جانباز شيميايي 70 درصد، در بسياري از عمليات‌هاي جبهه‌هاي جنوب كشور براي مقابله با دشمنان اسلام ايستادگي كرد؛ حدود 14 بار مجروح شد كه يك‌بار دست چپ وي قطع شد اما دوباره پيوند زدند.
وي در عمليات «كربلاي 5» با مسئوليت فرمانده گردان ذوالفقار، شيميايي شد و به خاطر مجروحيتش حدود 254 ماه سابقه بستري در بيمارستان دارد و حدود 74 بار به خاطر جراحت‌هاي ناشي از شيميايي و تركش در اتاق عمل، جراحي شده است.
انتهاي پيام/

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 230180
دسترسی سریع به انجمن ها