عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

هاشمي مي‌گفت بايد 20 سال دوندگي كنم ‌تا خرابكاري‌هاي موسوي درست شود‌

جمعه 29 بهمن 1389  04:01 ب.ظ

89/11/29 - 14:48
شماره:8911290265
حجت‌الاسلام و‌المسلمين مهدي طائب:

خبرگزاري فارس: استاد حوزه و دانشگاه گفت: در اوايل سال دوم رياست جمهوري هاشمي بود كه وي گفت كه 20 سال بايد دوندگي كنم تا خرابكاري‌هاي ميرحسين موسوي در كشور درست شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، حجت‌الاسلام و‌المسلمين مهدي طائب ‌در همايش بصيرت سياسي كه در سمنان برگزار شد، اظهار داشت: هاشمي‌رفسنجاني مزدور، خائن و نفوذي دشمن نيست و قصد خيانت هم ندارد، اما مهم‌ترين مشكل وي اين است كه در 20 سال گذشته آنگونه كه بايد مسائل را نفهميده است.
وي تصريح كرد: زماني كه رهبر معظم انقلاب، ميرحسين موسوي را به عنوان نخست وزير نمي‌پذيرفتند، هاشمي دائم اصرار بر اين كار داشت و با حضرت امام نيز بسيار در اين باب سخن گفت تا اينكه رهبري به حكم بنيان‌گذار انقلاب، وي را براي تصدي سمت نخست وزيري معرفي كرد.
اين استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: مدتي گذشت و در اوايل سال دوم رياست جمهوري هاشمي بود، گفت كه 20 سال بايد دوندگي كنم تا خرابكاري‌هاي ميرحسين موسوي در كشور درست شود.
طائب ادامه داد: همان زمان، رهبري لبخندي زدند. در همين حال هاشمي‌رفسنجاني گفت كه شما بدبين نبوديد بلكه فهم و بصيرتتان بيش از من بود و ما متاسفانه نمي‌فهميديم.
اين استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: هاشمي متاسفانه تنها فكر مي‌كند كه در حال انجام كار درست است و همه بايد باور كنند كه او نمي‌تواند شرايط را درك كند و متوجه نمي‌شود كه چه كاري درست است و بصيرت لازم را ندارد.
طائب ادامه داد: در زمان برگزاري انتخابات رياست جمهوري دور نهم نيز رهبري به هاشمي فرمودند كه وارد صحنه انتخابات نشود چراكه سني از او گذشته و ديگر براي چنين ميداني مناسب نبود، اما وي گوش به اين فرموده رهبري نداد و در برابر احمدي‌نژاد متحمل شكست سختي شد.
وي عنوان داشت: هاشمي به خوبي مي‌داند كه فاصله‌اش با رهبر معظم انقلاب اسلامي بسيار زياد است و مردم نيز در برهه كنوني و پس از رهبر انقلاب، به كسي جز امام زمان (عج) براي زمامداري امت اسلام قانع نيستند.
اين استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به نشست آتي مجلس خبرگان رهبري اظهار داشت: اگر من بودم و در انتخابات رياست مجلس خبرگان بر كنار مي‌شدم، باور كنيد كه مي‌مردم.
طائب بيان داشت: اگر فردي در انتخابات پيروز نشود، اين شكست جاي تحمل دارد اما اگر كسي جايگاهي داشته باشد و آن را از دست بدهد بسيار سخت‌تر است به ويژه در مجلس خبرگان رهبري از دست دادن جايگاه معناي متفاوتي دارد و نشانه افتادگي و ريزش كامل است.
وي تصريح كرد: انسان بايد در دو موقعيت احساس خطر كند و آن زماني است كه فرد منحرفي مقبوليت عمومي داشته باشد يا اين فرد منحرف داراي قدرت نظامي باشد كه خوشبختانه در برهه كنوني، هاشمي هيچكدام را ندارد.
اين استاد حوزه و دانشگاه همچنين با بيان اينكه هاشمي در مجلس خبرگان هم پذيرفته نيست، اظهار داشت: وي امروز مقبوليت ذاتي در مجلس خبرگان ندارد و اگر براي دوره آتي رياست اين مجلس نيز به او راي داده شود، تنها براي پاسداشت حرمت خدمات او به نظام است.
طائب خاطرنشان كرد: هاشمي‌رفسنجاني، كروبي، خاتمي و ميرحسين موسوي امروز فقط اذيت مي‌كنند و هلاك‌كننده نيستند و نبايد در اين زمينه چندان نگران بود.
انتهاي پيام/ج10

mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 238779
دسترسی سریع به انجمن ها