عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بعد از تونس و مصر در بحرين انقلاب خواهد شد

بعد از تونس و مصر در بحرين انقلاب خواهد شد
جمعه 29 بهمن 1389  04:05 ب.ظ

89/11/29 - 16:03
شماره:8911290719
مدير عامل خبرگزاري موريتاني در مصاحبه با فارس:
بعد از تونس و مصر در بحرين انقلاب خواهد شد

خبرگزاري فارس: مدير عامل خبرگزاري موريتاني پيش‌بيني كرد كه بعد از انقلاب‌ها در تونس و مصر، بحرين شاهد انقلاب بعدي خواهد بود.

به گزارش فارس، " شيخننا بن النني بن مولاي الزين "مدير عامل خبرگزاري موريتاني در مصاحبه با خبرگزاري فارس درباره رويدادها در مصر و تونس گفت: معتقدم آن چيزي كه در تونس و مصر روي داد در دولت‌هاي ديگر نيز روي خواهد داد و دليل اين رويدادها آن است كه سران اين گونه حكومت‌ها ملت‌ها را ناديده گرفته‌اند.

وي با بيان اينكه "بين ملت‌ها و حكومت‌هاي رژيم‌هاي عربي فاصله وجود دارد "، افزود: به همين دليل است كه اين حكومت‌ها دوام نخواهد آورد. ظلم و فقر محرك‌هاي اساسي قيام‌ها در مصر و تونس بوده‌اند. اين در حالي است هر كس كه تواضع كند خداوند او را بالا مي‌برد و زماني كه امام به قم آمد نيز در خانه‌اي ساده ساكن شد و "احمدي‌نژاد " رئيس جمهور ايران در خانه‌اي ساده زندگي مي‌كند.

مدير عامل خبرگزاري موريتاني در ادامه افزود: البته بايد بگويم كه ملت موريتاني نيز در سال 2008 اين تغيير را ايجاد كرد و محمد عبدالعزيز، رئيس جمهور قبلي را بركنار كرد و در واقع انقلابي در موريتاني روي داد و پارلمان و ارتش تغيير كرد و هم اكنون ملت تصميمات دولت را قبول مي‌كند.

مولاي الزين در اين مصاحبه پيش‌بيني كرد كه بعد از تونس و مصر، حكومت بحرين تغيير خواهد كرد.

انتهاي پيام/++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها