عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مشهد، ميزبان مسابقات بين‌المللي تكواندو

مشهد، ميزبان مسابقات بين‌المللي تكواندو
جمعه 29 بهمن 1389  04:16 ب.ظ

رييس هيات تكواندو خراسان رضوي گفت: پروژه احداث خانه تكواندو منوط به پيشنهاد اداره‌كل تربيت‌بدني در شوراي برنامه‌ريزي استان است.

"فاطمي‌نسب"، افزود: در زمينه احداث خانه تكواندو با پيگيري‌هايي كه انجام داده‌ايم و همچنين صحبت‌هايي كه با معاون استاندار داشته‌ايم، استانداري قول داده است كه چنانچه اداره كل تربيت بدني پيشنهاد احداث خانه تكواندو را در شوراي برنامه‌ريزي استان كه در پايان سال برگزار مي‌شود مطرح كند، با اين پيشنهاد حتما موافقت خواهد كرد.

وي با بيان اينكه براي اولين بار در بخش بانوان آزمون ارتقا کمربند از دان 3 به 4 را در مشهد برگزار كرديم، خاطرنشان كرد: در مدت سه ماهه حضورم در هيات تكواندو، يك دوره آزمون ارتقا کمربند از دان 3 به 4 در دو بخش آقايان و بانوان برگزار كرديم، كه در بخش بانوان براي نخستين بار اين اتفاق رخ داد و همچنين دو آزمون ارتقا کمربند دان 2 به 3 را نيز برگزار كرديم.

فاطمي‌نسب در ادامه تصريح كرد: از سه ماه پيش كه رياست هيات را عهده‌دار شده‌ام، روي بحث قهرماني بسيار تاكيد داشته‌ام و توانسته‌ايم در مسابقات قهرماني كشوري سه مقام به دست آوريم و همچنين چهار نفر از استان به اردوي تيم ملي دعوت شدند. ضمن اينکه در رده‌بندي كشوري استان‌ها از مقام 27 به مقام 9 صعود كرديم.

وي با اعلام اينكه مشهد در ارديبهشت ماه سال آينده ميزبان مسابقات بين‌المللي تكواندو خواهد بود، افزود: مسابقات بين‌المللي تكواندو با هماهنگي‌هاي هيات كارگران و هيات تكواندو در ارديبهشت ماه سال آينده در مشهد برگزار خواهد شد؛ علاوه بر اين، گرفتن ميزباني مسابقات فجر را كه همه ساله برگزار مي‌شود، نيز در دستور كار داريم.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها