عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

راه‌اندازي شبكه ‌اجتماعي ويژه جوانان هلال احمر

راه‌اندازي شبكه ‌اجتماعي ويژه جوانان هلال احمر
جمعه 29 بهمن 1389  04:19 ب.ظ

رييس سازمان جوانان جمعيت هلال احمر از راه‌اندازي شبكه اجتماعي ويژه جوانان داوطلب خبر داد.

با اعلام راه‌اندازي شبكه اجتماعي ويژه‌ جوانان داوطلب اين سازمان گفت: رشد تكنولوژي و راه‌هاي ارتباطي و جلب توجه و علاقه بشردوستانه جوانان مي‌طلبيد، سازمان جوانان براي جذب و نگهداشت جوانان عضو به روش‌هاي نويني روي آورد.

وي با بيان اينكه اين سازمان يك ميليون و 800 هزار عضو دارد، يادآور شد: با توجه به اين كه مخاطبان اصلي اين سازمان، جوانان بودند، بر آن شديم تا با طراحي اين شبكه‌اجتماعي جوانان داوطلب را از سراسر كشور جذب كنيم.

رييس سازمان جوانان جمعيت هلال احمر در مورد ويژگي‌هاي اين شبكه اجتماعي با بيان اينكه مدل اين شبكه برتر از تمامي شبكه‌هاي اجتماعي فارسي زبان طراحي شده است، تصريح كرد: پايه اين شبكه‌اجتماعي به گونه‌اي طراحي شده است كه تمامي جوانان عضو اين سازمان مي‌توانند علاوه بر انتشار تجارب و خدمات بشردوستانه خود به طور مداوم با جوانان عضو ارتباط برقرار كنند.

وي با بيان اينكه پس از اين كارت عضويت در سازمان جوانان هلال احمر تنها از طريق شبكه‌اجتماعي صادر مي‌شود، خاطر نشان كرد: اعضاي اين شبكه مي‌توانند از طريق اين شبكه اجتماعي در برنامه‌هاي مختلف اين سازمان ثبت‌نام و حضور يابند.

جعفريان با تاكيد بر اينكه دو هزار نفر مديريت اين شبكه‌اجتماعي را بر عهده دارند، به ايسنا گفت: اين افراد به عنوان مديران سايت عضويت و فعاليت اعضا را كنترل مي‌كنند.

به گفته وي جوانان در اين شبكه‌اجتماعي مي‌توانند بر اساس ميزان حضور در برنامه‌ها امتياز دريافت كنند كه بر اساس امتيازات كسب شده از امكانات و امتيازات رفاهي و آموزشي از جمله شركت در دوره‌هاي ويژه‌ امدادگري در خارج از كشور، وام و ديگر تسهيلات رفاهي بهره‌مند شوند.

رييس سازمان جوانان جمعيت هلال احمر با تاكيد بر اينكه مديران سايت در شهرستان‌ها آغاز به كار كرده و در حال ثبت‌نام از جوانان هستند گفت: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته از آغاز سال آينده اين شبكه شروع به فعاليت مي‌كند.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها