عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

هاشميان: از بحثهاي تكراري خسته‌ام

هاشميان: از بحثهاي تكراري خسته‌ام
جمعه 29 بهمن 1389  04:34 ب.ظ

احمد هاشميان گفت: از بحث تكراري و خسته كننده انتقال فعاليتهاي ضد دوپينگ در فوتبال خسته شده‌ام و باز هم مي‌گويم كه تابع نظر مسولان هستم.

درپاسخ به اين سوال كه آيا قرار است فعاليتهاي ضد دوپينگ در فوتبال به نادو منتقل شود گفت: من در صدد پاسخگويي به اين اظهارنظرهاي تكراري نيستم. از اين بحث‌هاي تكراري و بي نتيجه خسته شده‌ام و تمايلي براي گفتگو ندارم. باز هم مثل هميشه تاكيد مي‌كنم كه هرتصميمي كه مقامات مسول فدراسيون فوتبال و سازمان تربيت بدني در اين باره بگيرند درجهت حفظ منافع فوتبال است و ما از آن استقبال مي‌كنيم.

هاشميان در ادامه با اشاره به اخذ 314 نمونه در سال 2010 از طرف كميته پزشكي فدراسيون فوتبال خاطرنشان كرد: طبق گفته مسولين نادو آمار كل نمونه گيري ستاد ملي مبارزه با دوپينگ نزديك به 700 نمونه است يعني فدراسيون فوتبال 50 درصد ستاد ملي مبارزه با دوپينگ فعاليت داشته است. در اين شرايط من قضاوت را به عهده مخاطب مي‌گذارم.علاوه بر بحث نمونه گيري كميته پزشكي فدراسيون فوتبال در سال 2010 شش همايش آموزشي مبارزه با دوپينگ برگزار كرده و همواره متوليان باشگاه‌ها و مسولان برگزاركننده مسابقات در تماس با من عملكرد فدراسيون را در نظارت، برنامه‌ريزي و كنترل امر مبارزه با دوپينگ موفق دانستند. اين عملكرد ماست و بيش از آن چيزي ندارم كه بگويم و از بحث‌هاي تكراري خسته شده‌ام.

وي افزود: نمي‌دانم هدف از طرح اين موضوع در رسانه‌ها چيست؟ موضوع هميشگي من اين است كه ما فقط مجري هستيم. چه من و چه دكتر پوركاظمي، بنابراين بهتر است راجع به اين مسايل در رسانه‌ها حرفي نزنيم. اين كارها هدفي جز تضعيف فعاليت كساني كه دارند صادقانه كار مي‌كنند ندارد.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 7229
دسترسی سریع به انجمن ها