عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

استيلي و دايي مقابل هم، دوئل پرسپوليسي‌ها دربوشهر

استيلي و دايي مقابل هم، دوئل پرسپوليسي‌ها دربوشهر
جمعه 29 بهمن 1389  04:35 ب.ظ

پرونده هفته بيست و سوم ليگ برتر فردا (شنبه) با انجام يك ديدار بسته مي‌شود.

با برگزاري ديدار تيمهاي شاهين بوشهر و پرسپوليس هفته بيست و سوم رقابتهاي ليگ برتر فوتبال پايان مي‌يابد و تيمها وارد مرحله‌ي حساس‌تري از اين بازي‌ها مي‌شوند.

 

** شاهين بوشهر – پرسپوليس تهران،

ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر، ساعت 15

شاهين پيش از اين نيز دو بازي بسيار سخت را پشت سر گذاشته كه البته تنها يك امتياز از آنها كسب كرده است. شاگردان حميد استيلي در آغاز نيم فصل دوم ليگ در خانه مقابل سپاهان قرارگرفتند و به نتيجه‌اي بهتر از تساوي بدون گل دست نيافتند. پس از آن هم در تبريز مهمان تراكتورسازي بودند و در يك بازي نفسگير دو بر يك مغلوب اين تيم شدند تا اكنون با توجه به جايگاه‌شان در جدول (رتبه چهاردهم) چيزي براي از دست دادن نداشته باشند. هر چند كه مشكلات مالي شاهين نيز هنوز پابرجاست و اين تيم براي ادامه ليگ دغدغه‌هاي فراواني دارد. حميد استيلي براي دومين بار در اين فصل با شاهين به مصاف تيم سابقش مي‌رود. در ديدار رفت پرسپوليس در يك بازي نزديك شاهين را شكست داد.

اما در آن سوي ميدان، سرخپوشان تهران پس از نمايش نه چندان دلچسب مقابل راه‌آهن 10 نفره و يك مساوي ديگر، به دنبال جبران فاصله خود با صدرجدول هستند. شيث رضايي، با وجود دلخوري شديد علي دايي از او باز هم از پرسپوليس اخراج نشد و فعلا اختصاصي تمرين مي‌كند. پرسپوليس درتعطيلي‌هاي نيم فصل دو اردوي خوب را برگزار كرده، اما هنوز نمايش منظمي را ارائه نمي‌دهد. محمد منصوري و عليرضا محمد به دليل مصدوميت و مازيار زارع به علت سه اخطاره بودن غايبان پرسپوليس در اين بازي هستند.

هفته بيست و چهارم ليگ برتر از روز پنج‌شنبه پنجم اسفندماه آغاز مي‌شود.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها