عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فهرست پرفروش‌ترين كتاب‌هاي هفتگي «لس آنجلس تايمز»

فهرست پرفروش‌ترين كتاب‌هاي هفتگي «لس آنجلس تايمز»
جمعه 29 بهمن 1389  04:35 ب.ظ

فهرست هفتگي پرفروش‌ترين كتاب‌ها از ديدگاه «لس آنجلس تايمز» اعلام شد.

به گزارش  لس آنجلس تايمز، اين فهرست در چهار بخش ادبيات داستاني و غيرداستاني با جلد‌ گالينگور و جلد نرم عرضه شده است.

در بخش ادبيات داستاني با جلد گالينگور، پنج كتاب پرفروش اين هفته «دختري كه به لانه‌ي زنبور لگد زد» رمان پرفروش «استيگ لارسن» كه براي سي‌وهشتمين هفته در فهرست پرفروش‌ترين‌ها قرار دارد،‌ صدرنشين اين فهرست است و پس از آن به ترتيب «تجسم زيبايي» اثر «استيو مارتين»،‌ «نگهبان» به قلم «رابرت كريس»،‌ «كمك» نوشته «كاترين استاكت» و «وقتي فناپذيران مي‌خوابند» اثر رمان‌نويس مشهور «كورت ونه‌گات» بودند.

در بخش ادبيات غيرداستاني با جلد گالينگور، «كلئوپاترا» به قلم «اسيتسي شيف» كه چهاردهمين هفته‌ي حضور خود را در فهرست پرفروش‌ترين‌هاي لس‌آنجلس تايمز سپري مي‌كند در صدر فهرست قرار گرفت و پس از آن «سرود جنگ ببر مادر» نوشته‌ي «ايمي چوا»، «نشكسته» اثر «لورا هيلن برند»، «زندگي» اثر مشترك «كيت ريچا‌ردز» و «جيمز فاكس» و «واقعيت پنهان» به قلم «برايان گرين» دومين تا پنجمين كتاب پرفروش اين هفته شدند.

در بخش ادبيات داستاني با جلد نرم، «آبراهام ورگيز» با اثر «كندن براي سنگ» صدرنشين فهرست شد و پس از او «سارا گروئن» با كتاب «آب براي فيل‌ها»، «استيگ لارسن» با كتاب پرفروش «دختري با خالكوبي اژدها»،‌ «چارلز پورتيس» با «استقامت حقيقي» و «كريس كليو» با رمان «زنبور كوچك» مقام دومين تا پنجمين اين فهرست را از آن خود كردند.

در بخش ادبيات غيرداستاني با جلد نرم، «پتي اسميت» با كتاب «فقط بچه‌ها»، «مارك لوگ» و «پيتر كنرادي» با اثر «سخنراني پادشاه»،‌ «مالكوم گلدول» با «آن‌چه آن سگ ديد»،‌ «دان ميگوئل روييز» با كتاب «چهار توافق» و «پو برونسون» و «اشلي مريمن» با «شوك تربيتي» اولين تا پنجمين رتبه‌ي فهرست پرفروش‌ترين كتاب‌هاي لس‌ آنجلس تايمز را به دست آوردند.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها