عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

منصور ابراهيم زاده: تيم ملي، سرمربي بزرگ مي‌خواهد

منصور ابراهيم زاده: تيم ملي، سرمربي بزرگ مي‌خواهد
جمعه 29 بهمن 1389  04:42 ب.ظ

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: سرمربي تيم ملي چه داخلي باشد و چه خارجي بايد بزرگ باشد.

منصور ابراهيم زاده اظهار كرد: در حال حاضر ذهنيت همه مردم اين است كه سرمربي خارجي مي‌تواند به تيم ملي كمك كند و به همين دليل هم فدراسيون فوتبال در اين راستا بسيار تلاش كرد به بنابراين در شرايط موجود بهترين گزينه براي تيم ملي يك سرمربي بزرگ است.

وي در ادامه با بيان اين كه فدراسيون فوتبال نبايد پا عقب بگذارد و نااميد شود افزود: اكنون كه كارلوس كوئيروش به ايران نيامده است ابتدا بايد آقاي ترابيان و فدراسيون فوتبال دلايل امتناع او از آمدن به ايران را بررسي كنند و پس از آن براي پيداكردن يك مربي ديگر دست به كار شوند و از تلاش براي اين كار كوتاه نيايند.

ابراهيم زاده همچنين با بيان اين كه زمان را نبايد از دست بدهيم تصريح كرد: ابتدا بايد ببينيم مشكل كجاست كه افرادي مثل كلمنته و كوئيروش مشابه يكديگر از سرمربيگري تيم ملي ايران سرباز مي‌زنند و پس از آن به سرعت كار ادامه دهيم. فدراسيون فوتبال نبايد از ادامه كار نااميد شود و اگر واقعا اعتقاد دارد كه يك مربي بزرگ – چه داخلي و چه خارجي- براي تيم ملي ايران مفيد است بايد روي اعتقادش پافشاري كند تا موفق شود.

مربي اسبق تيم ملي فوتبال در پاسخ به اين سوال كه آيا فدراسيون فوتبال با وي براي سرمربيگري تيم ملي صحبت كرده است يا خبر، خاطرنشان كرد: چنين صحبتي اصلا مطرح نشده است چرا كه تلاش همه دست‌اندركاران و نظر همه مردم اين است كه يك سرمربي بزرگ خارجي در راس تيم ملي قرار بگيرد. چنين حرفي مطرح نشده است و حتي گفتن چنين حرفي در شرايط حاضر خوب نيست. مهم اين است كه همه تلاش كنيم تا تيم ملي قدرتمندي داشته باشيم.

وي در ادامه در پاسخ به اين سوال كه اگر فدراسيون درباره سرمربيگري تيم ملي با وي صحبت كند پاسخ وي چه خواهد بود نيز گفت: نخست اين كه چنين حرفي را بايد يك مرجع رسمي مثل آقاي كفاشيان و امثال ايشان بزند و نه مراجع غيررسمي ودوم اين كه در حال حاضر، من سرمربي تيم ذوب آهن اصفهان هستم و با اين تيم قرارداد دارم و همه چيز در اختيار باشگاه است. من فكر مي‌كنم در شرايطي كه امروز تيم فوتبال ذوب آهن دارد و با تلاش دست انداركاران و انگيزه‌ بالاي بازيكنان، بهترين فرصت است كه ذوب آهن به قهرماني در ليگ برتر دست پيدا كند و بهتر است همه تلاش كنيم تا به اين هدف برسيم.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 7254
دسترسی سریع به انجمن ها