عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

حميد استيلي: پرسپوليس تيم محبوب من است ولي چاره‌اي جز برد نداريم

حميد استيلي: پرسپوليس تيم محبوب من است ولي چاره‌اي جز برد نداريم
جمعه 29 بهمن 1389  04:45 ب.ظ

حميد استيلي: پرسپوليس تيم محبوب من است ولي چاره‌اي جز برد نداريم
 

حميد استيلي سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر اميدوار است که تيمش در بازي با پرسپوليس برنده از زمين بيرون بيايد.


 او درخصوص این بازی می‌گوید: «بازی بسیار سختی است، ولی تیم ما در حال حاضر وضعیت نسبتا خوبی دارد و روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس هم کار کرده‌ایم. امیدوارم اسیر بدشانسی‌های فوتبال نشویم و این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

 استیلی که سال‌ها در پرسپولیس بازی و مربیگری کرده است، درباره رویارویی با تیم سابقش می‌گوید: «این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و فکر نمی‌کنم حساسیتی داشته باشد. پرسپولیس تیم محبوب من است ولی در بازی این هفته چاره‌ای جز پیروزی نداریم و برای بهبود شرایط خود، باید این دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم. البته معتقدم پرسپولیس تیم بسیار خوبی است و ما کار آسانی در یش نخواهیم داشت.»

 استیلی در مورد عدم حضور کارلوس کرش در تیم ملی ایران خاطرنشان می‌کند: «رفتن کرش چندان مهم نیست و در دنیا مربیان بزرگ دیگری وجود دارند که می‌توانیم با آنها مذاکره کنیم. ما نباید ناراحت باشیم در ضمن معتقدم که انتخاب یک مربی خوب برای تیم ملی همه مشکلات فوتبال را حل نمی‌کند و ما باید ابتدا دنبال حل مشکلات ساختاری و پایه‌ای فوتبال باشیم.»

 استیلی در پاسخ به این سوال که آیا در حال حاضر مربی خارجی بهتر است یا مربی ایرانی، تاکید می‌کند: «به نظر من یک مربی خوب خارجی می‌تواند برای تیم ملی مفید باشد ولی این موضوع فقط حکم یک مسکن را دارد و من قبلا گفته‌ام که مشکلات فوتبال ایران به انتخاب سرمربی تیم ملی مربوط نمی‌شود.»

 می‌گویند مسوولان فدراسیون فوتبال در مورد هدایت تیم امید، حمید استیلی را به عنوان یکی از گزینه‌های خود قرار داده‌اند. او در این مورد می‌گوید: «من سرمربی شاهین هستم و در مورد تیم امید هیچ صحبت رسمی و یا غیررسمی با من صورت نگرفته است.»

 

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها