عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سعداوي: با جوانان فولاد به دنبال شكست مس هستيم

سعداوي: با جوانان فولاد به دنبال شكست مس هستيم
جمعه 29 بهمن 1389  05:00 ب.ظ

سعداوي: با جوانان فولاد به دنبال شكست مس هستيم
 

مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت:با توجه به مصدوميت و محروميت تعدادي از بازيکنان اصلي تيم درنظر داريم با جوانان با انگيزه خود مس را شکست دهيم.


 نعيم سعداوي روز چهارشنبه با اشاره به اينکه دراين ديدار آرش افشين، مهدي چمن آرا، رضا نوروزي و کريم شاهوردي را در اختيار نخواهم داشت، افزود: البته چندان هم نگران غيبت بازيکنان اصلي و کليدي خود نيستيم چرا که جوانان با انگيزه و آماده اي دراختيار داريم که به طورحتم مي توانند در اين بازي به ما کمک کنند.
 وي ادامه داد: تمرينات خوبي را در طول هفته گذشته پشت سرگذاشتيم هرچند که زمان کافي براي ريکاوري نداشتيم اما درمجموع از شرايط بازيکنان رضايت کامل داريم.
 مربي تيم فوتبال فولاد خوزستان تصريح کرد:‌درادامه برنامه هاي تمريني خود فردا(پنجشنبه)‌يک جلسه تمريني سبک برگزار خواهيم کرد تا با تمام قوا مقابل مس کرمان صف آرايي کنيم.
 سعداوي درخصوص تيم مس نيز گفت:کرماني ها درسال جاري تيم خوبي را روانه رقابت هاي ليگ برتر کرده اند آنها با به خدمت گرفتن بازيکنان شاخص و کادر فني مجرب نتايج قابل قبولي نيز تا به امروز دراين مسابقات کسب کرده اند.
 با اين همه وي معتقد است تيم فولاد توانايي شکست مس کرمان را دارد.
 اين 2 تيم روزجمعه راس ساعت 15 در ورزشگاه تختي اهواز مقابل يکديگر قرار مي گيرند. 
 

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها