عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ليدر هواداران پرسپوليس اخراج شد

ليدر هواداران پرسپوليس اخراج شد
جمعه 29 بهمن 1389  05:01 ب.ظ

ليدر هواداران پرسپوليس اخراج شد
 

به دنبال اعتراض گروهي از هواداران تيم فوتبال پرسپوليس در ديدار با راه آهن شهرري، با نظر مسئولان باشگاه يکي از ليدرهاي سرخپوشان اخراج شد.


در جریان دیدار پرسپولیس - راه آهن شهرری، گروهی از هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که نسبت به عملکرد این تیم اعتراض داشتند، علیه علی دایی و بازیکنان تیم شعار سردادند.

علی دایی در پایان دیدار با راه آهن اعلام کرد، این گروه اندک با نیت قبلی علیه سرمربی تیم پرسپولیس شعار داده‌اند و خواهان برخورد باشگاه با آنها شد.

یکی از این هواداران معترض که اتفاقا از پرسنل خدمات مجموعه ورزشی درفشی فر تهران نیز بوده است، در جمع هواداران معترض دیدار روز یکشنبه حضور داشته که مسئولان باشگاه با تاکید علی دایی او را از مجموعه پرسپولیس اخراج کردند.

تیم فوتبال پرسپولیس که روز شنبه هفته پیش رو در چارچوب هفته بیست و سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور به دیدار شاهین بوشهر خواهد رفت، تمرینات خود در روزهای پنجشنبه و جمعه را پشت درهای بسته برگزار خواهد کرد و خبرنگاران و هواداران اجازه ورود به ورزشگاه درفشی‌فر را نخواهند داشت.

سرخپوشان برای دیدار با شاهین بوشهر عصر جمعه تهران را به مقصد این شهر ترک خواهد کرد.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها