عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

شكست بارسلونا و آاس رم مقابل آرسنال و شاختار

شكست بارسلونا و آاس رم مقابل آرسنال و شاختار
جمعه 29 بهمن 1389  05:01 ب.ظ

شكست بارسلونا و آاس رم مقابل آرسنال و شاختار
 

در روز دوم دور رفت از بازي هاي يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا دو ديدار برگزار گرديد که در مهمترين ديدار تيم آرسنال با نتيجه دو بر يک مقابل بارسلونا به پيروزي رسيد.


به گزارش سايت فوتبال سه در روز دوم دور رفت از بازي هاي يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا دو ديدار برگزار گرديد که در مهمترين ديدار تيم بارسلونا در نيمه اول و در دقيقه 26 با گل داويد ويلا يک بر صفر از تيم آرسنال جلو افتاد و اين برتري تا دقيقه 78 که گل اول تيم آرسنال توسط رابين فان پرسي به نتيجه رسيد ادامه داشت و در دقيقه 83 گل تمام کننده آرشاوين بازي يک بر صفر باخته را تبديل به برد دو بر يک براي تيم آرسنال کرد.
در ديدار ديگر امشب  تيم آ اس رم ايتاليا سه بر دو مقابل تيم شاختار شکست خورد.

ديشب
نيز دو ديدار برگزار انجام شده بود که تيم ميلان يک بر صفر بازي را به تاتنهام واگذار کرد. تک گل تيم تاتنهام را پيتر کروچ در دقيقه 80 به ثمر رساند و در در ديدار ديگر تيم والنسيا يک بر يک مقابل تيم شالکه 04 متوقف شد ، در دقيقه 17 نيمه اول اين ديدار تيم والنسيا با گل روبرتو سولدادو برتر ميدان شد و اين برتري را تا دقيقه 64 که گل تساوي بازي توسط رائول گنزالز بازيکن شالکه 04 به ثمر رسيد ادامه داد ، در دقيقه پاياني اين ديدار اشميتز از تيم شالکه 04 پس از دريافت کارت زرد دوم از بازي اخراج شد و نهايتا با نتيجه يک بر يک اين ديدار خاتمه يافت.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها