عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

گوارديولا: هنوز بازي برگشت باقي مانده است

گوارديولا: هنوز بازي برگشت باقي مانده است
جمعه 29 بهمن 1389  05:03 ب.ظ

گوارديولا: هنوز بازي برگشت باقي مانده است
 

گوارديولا از موقعيت هاي زيادي که تيمش ايجاد کرد، ابراز رضايت کرد و گفت که مي دانست تيم آرسنال در ضد حملات بسيار خطرناک خواهد بود.


پپ گواردیولا، سرمربی بارسلونا، پس از شکست 2-1 تیمش مقابل آرسنال در لیگ قهرمانان، از این باخت ابراز تاسف کرد اما گفت که هنوز دیدار برگشت باقی مانده است.

در این دیدار ابتدا ویا با پاس در عمق مسی دروازه آرسنال را باز کرد اما در دقایق پایانی بازی، ابتدا رابین فن پرسی از زاویه بسته کار را به تساوی کشاند و در نهایت آندری آرشاوین روی پاس عالی سمیر نصری با یک ضربه بغل پای فنی گل پیروزی توپچی ها را به ثمر رساند.

گواردیولا در مصاحبه با خبرنگاران از موقعیت های زیادی که تیمش ایجاد کرد، ابراز رضایت کرد و گفت که می دانست تیم آرسنال در ضد حملات بسیار خطرناک خواهد بود.

" ما نسبت به دیدار فصل گذشته موقعیت های بیشتری ایجاد کردیم. اما خیلی حیف شد که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ما می دانستیم آنا تیم بسیار خوبی هستند و در ضد حملات بسیار بسیار خطرناک خواهند بود. اما هنوز بازی برگشت باقی مانده است.

آرسنال همیشه تیم خوبی بوده که در لیگ قهرمانان حضور دارند. آنها تیم قوی و بسیار سرسختی هستند.

اما ما تیم برتر میدان بودیم و کنترل بازی را در اختیار داشتیم و موقعیت های زیادی ایجاد کردیم. بازی کردن در مراحل پایانی چمپیونزلیگ در خانه حریف اصلا آسان نیست و تیم های کمی می توانند به اندازه ما موقعیت ایجاد کنند."

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها