عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

يوفا دوشنبه در مورد گتوزو تصميم گيري مي کند

يوفا دوشنبه در مورد گتوزو تصميم گيري مي کند
جمعه 29 بهمن 1389  05:04 ب.ظ

يوفا دوشنبه در مورد گتوزو تصميم گيري مي کند
 

گتوزو در ديدار مقابل تاتنهام دو بار با جو جوردن، کمک مربي تاتنهام درگير شد و با سر به پيشاني او کوبيد. به همين دليل انتظار مي رود يوفا محروميتي شديد براي او در نظر بگيرد.


اتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، روز دوشنبه آینده در مورد میزان جریمه و محرومیت گنارو گتوزو، کاپیتان تیم میلان، به دلیل رفتار خشن و غیرطبیعی اش در دیدار سه شنبه شب مقابل تاتنهام تصمیم گیری خواهد کرد.

گتوزو در این دیدار دو بار با جو جوردن، کمک مربی تاتنهام درگیر شد و با سر به پیشانی او کوبید. به همین دلیل انتظار می رود یوفا محرومیتی شدید برای او در نظر بگیرد.

مدیر برنامه های گتوزو در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد دلیل رفتار این بازیکن حرف های تحریک کننده جوردن در طول بازی بوده است.

گتوزو نیز پس از پایان بازی از این رفتارش عذرخواهی کرد، مسئولیت حرکتش را برعهده گرفت و گفت کنترلش را از دست داده بود.

گتوزو در این دیدار یک کارت زرد هم دریافت کرده بود و بازی برگشت را از دست داده بود. اما مطمئنا وقتی جلسه کمیته انظباطی یوفا در روز دوشنبه تشکیل شود، محرومیت بیشتری برای گتوزو در نظر گرفته خواهد شد.

پیش از این دیدیه دروگبا، مهاجم تیم چلسی، به دلیل حرکاتی که در اعتراض به تصمیم داور دیدار تیمش مقابل بارسلونا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان انجام داد، از همراهی آبی ها در شش دیدار در رقابت های اروپایی محروم شد.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها