عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

آدريانو به پالميراس نمي رود

جمعه 29 بهمن 1389  05:09 ب.ظ

طبق گفته هاي مديربرنامه هاي آدريانو اين ستاره برزيلي به پالميراس نخواهد رفت.

مدیربرنامه های آدریانو،ستاره برزیلی باشگاه رم در صحبتهایی به خبرنگاران اعلام کرد که سران باشگاه پالمیراس پیشنهادی برای به خدمت گرفتن این ستاره 28 ساله ارائه نکرده اند

ستاره سابق فلامنگو و اینتر در حال حاضر در برزیل دوران نقاهت پس از جراحی شانه اش را سپری می کند و پیش از این شنیده می شد که سران باشگاه رم در نظر دارند تا بابهره گیری از بندی که در قرارداد او آمده، این قرارداد را لغو کنند.

ژیلمار رینالدی، مدیربرنامه های آدریانو در این رابطه گفت:« من هیچ پیشنهادی از سوی پالمیراس برای بازگشت آدریانو به برزیل دریافت نکردم و کسی اجازه انجام چنین کاری را ندارد،چون او با رم قرار داد دارد.»

مدیر برنامه های آدریانو ادامه داد:« او در رم با مصدومیتهای متعددی مواجه شد و بدترین نکته این است که هر زمانی که او از ایتالیا خارج می شود، اخبار و شایعات بدی به گوش می رسد.به او حتی اجازه نمی دهند که استراحت کرده و بهبود بیابد.»

مدیربرنامه های آدریانو ادامه داد:« من پالمیراس را دوست دارم ولی هیچ امکانی برای پیوستن آدریانو به این تیم وجود ندارد.»

این در حالی است که آدریانو از تابستان امسال تاکنون به ندرت درترکیب جلوروسی به میدان رفته و در رقابتهای این فصل هنوز نتوانسته برای رم گلزنی کند

حمید.bmp

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 25019
دسترسی سریع به انجمن ها