عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

داداش‌زاده: بازيكنان تيم ملي براي قهرماني در آسيا هم‌قسم شده‌اند

داداش‌زاده: بازيكنان تيم ملي براي قهرماني در آسيا هم‌قسم شده‌اند
جمعه 29 بهمن 1389  05:13 ب.ظ

داداش‌زاده: بازيكنان تيم ملي براي قهرماني در آسيا هم‌قسم شده‌اند
 

سرمربي تيم فوتبال ساحلي ايران گفت: ملي‌پوشان هم‌قسم شده‌اند که در مسابقات قهرماني آسيا به مقام نخست دست يابند.


 بهزاد داداش‌زاده در‌خصوص شرايط تيم ملي فوتبال ساحلي اظهار داشت: از دو هفته گذشته کار خود را با تيم ملي آغاز کرده‌ام و تا پايان جام‌جهاني در کنار بازيکنان تمرينات را پيگيري مي‌کنم. بازيکنان از لحاظ تکتيکي و تاکتيکي جزو بهترين‌هاي آسيا هستند و فقط بايد از لحاظ آمادگي به شرايط مطلوب برسند.
 وي افزود: با برگزاري اردوي لاوان و بندرامام تا 60 درصد آمادگي را کسب کرده‌ايم و اميدوارم تا آغاز رقابت‌هاي انتخابي جام‌جهاني به 100 درصد برسد. کميته فوتبال ساحلي شرايط مناسبي را براي تيم ملي مهيا کرد.
 سرمربي تيم ملي با اشاره به مقام دومي عمان در المپيک و قهرماني اين تيم در آسيا عنوان کرد: حضور عمان در ايران کار بزرگي بود و اين موضوع براي بازيکنان و کادر فني بسيار مفيد بود. برگزاري 2 ديدار دوستانه با اين تيم مي‌تواند بازيکنان را به شرايط آمادگي نزديک کند.

 تيم ملي ايران در چهار دوره گذشته مسابقات انتخابي جام جهاني به سه مقام سومي دست يافته و يک بار نيز چهارم شده است؛ داداش‌زاده با اشاره به اين موضوع افزود: به نظر اکثر کارشناسان ايران بهترين تيم آسيا است و در سه دوره متوالي مقام سومي را از آن خود کرديم، اما در اين دوره تمام بازيکنان هم‌قسم شده‌اند تا عنوان قهرماني را از آن خود کنند.
 وي حريفان ايران را تيم‌هاي عمان، امارات و ژاپن دانست و گفت: ما توانستيم ژاپن را در اين کشور شکست دهيم و برابر عمان نيز در بازي روز گذشته به برتري دست يافتيم. امارات نيز تيم سال‌هاي پيش را در اختيار ندارد و اگر شرايط داوري به ضرر ما نباشد مي‌توانيم به قهرماني دست يابيم.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها