عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

کرگر: نسبت به اسپارتاپراگ برتري داريم

کرگر: نسبت به اسپارتاپراگ برتري داريم
جمعه 29 بهمن 1389  05:18 ب.ظ

کرگر: نسبت به اسپارتاپراگ برتري داريم
 

ستاره قرمزپوشان معتقد است که تيمش مي تواند در آنفيلد کار را يکسره کند.


 جیمی کرگر، مدافع لیورپول در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش پس از تساوی بدون گل در دیدار مقابل اسپارتاپراگ می تواند در دیدار برگشت کار را تمام کند.

 دیدار برگشت دو تیم در آنفیلد برگزار می شود و در پایان دیدار5 شنبه شب کرگر به فایو گفت:« تساوی بدون گل در دیداری خارج از خانه، همیشه نتیجه خوبی است ولی در عین حال همیشه خوب است که در خارج از خانه به گل برسی ولی برتری با ماست.ما فقط باید مطمئن باشیم که آنها در دیدار برگشت به گل نمی رسند.»

 کرگر اصلا نگران گل نزدن تیمش نیست:« در هفته های اخیر ما همیشه در بازیهایمان به پیروزی رسیده ایم و گلزنی کرده ایم ولی 5شنبه شب نتوانستیم این کار را انجام دهیم.در اروپا، بازیها تا حدودی متفاوت است. به ویژه در بازیهای رفت و برگشت. ولی ما از تساوی بدون گل راضی هستیم.»

 لیورپول در این دیدار استیون جرارد، دنی اگر و اندی کارول را در اختیار نداشت.

 کرگر در بخش پایانی صحبتهایش در این رابطه گفت:« مربی تیم تعدادی از بازیکنان را تغییر داد و این تجربه خوبی برای تعدادی از بازیکنان جدید بود. ولی الان باید مطمئن باشیم که کار را در آنفیلد تمام می کنیم.»

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها