عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

بازگشت مکاني به دروازه استيل

جمعه 29 بهمن 1389  05:20 ب.ظ

دروازه بان تيم فوتبال استيل آذين تهران به ميدان باز مي گردد.

دروازه بان باشگاه استیل آذین تهران گفت : خوشبختانه با لطف خدا، تلاش کادر پزشکی و میل و همت خودم زودتر از پایان دوره طول درمانم تمریناتم را آغاز کردم و الان هم مشکلی برای قرار گرفتن درون دروازه استیل‌ آذین ندارم و برای این اتفاق لحظه شماری می کنم. وی ادامه داد: قرار بود مقابل استقلال هم به میدان بروم اما دو روز قبل از بازی زانویم دچار التهاب شد و پزشک تیم تشخیص داد بازی نکنم. چند روز هم تمرین نکردم و از شرایط بازی خارج شدم اما همراه تیم به کرمان رفتم تا در صورت صلاحدید کادر فنی از دروازه استیل آذین محافظت کنم اما سرمربی تیم تشخیص داد که ایمان صادقی درون دروازه قرار بگیرد که انصافا هم نمایش خوبی داشت.
 مکانی افزود: در حال حاضر شرایط خوبی دارم و به مرز آمادگی ایده آل رسیده ام و در صورتی که کادر فنی صلاح بداند مقابل پیکان به میدان می‌روم تا ضمن کمک به تیمم، خودم و شایستگی هایم را اثبات کنم. دروازه بان تیم فوتبال استیل آذین خاطر نشان کرد: ما شرایط خوبی نداریم اما هیچکدام از بازیکنان ما به سقوط فکر نمی کنند. معتقدم در این شرایط استیل ‌آذین می‌تواند خودش را از خطر سقوط نجات دهد. تیم ما با چند پیروزی پی در پی تا میانه‌های جدول صعود می‌کند و اطمینان دارم که ما سقوط نمی کنیم و در لیگ برتر می مانیم.
  مکانی درباره دیدار با پیکان نیز یادآور شد : تا پایان لیگ تمام بازی ها برای ما حکم مرگ و زندگی دارد اما بازی با پیکان که همسایه ما در انتهای جدول رده بندی است، شرایط خاص خود را دارد. تیم برنده با خیال راحت‌تری بازیها را ادامه می‌دهد و تا حدودی خیالش آسوده می‌شود. به نظر من هر تیمی که مقابل استیل ‌آذین قرار می‌گیرد به ما به چشم تیم ته جدولی نگاه نمی‌کند و این نشان می دهد که ما می توانیم در لیگ برتر بمانیم و شرایط خودمان را تغییر دهیم.

حمید.bmp

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 25019
دسترسی سریع به انجمن ها