عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سجادي: براي جذب مربي بزرگ مشکل مالي وجود ندارد

سجادي: براي جذب مربي بزرگ مشکل مالي وجود ندارد
جمعه 29 بهمن 1389  05:26 ب.ظ

سجادي: براي جذب مربي بزرگ مشکل مالي وجود ندارد
 

معاون سازمان تربيت بدني گفت: ما در زمينه انتخاب سرمربي بزرگ خارجي هيچ مشکل مالي نداريم.


 حميد سجادي در حاشيه مراسم افتتاحيه بيست و يکمين دوره مسابقات بدمينتون دهه فجر در خصوص اين رقابت‌ها عنوان کرد: مسابقات امسال از لحاظ کمي و کيفي در رتبه بالايي قرار دارد. اين مسابقات با کمک و انتقال تجربه مهدي کرباسيان، رئيس فدراسيون سابق بدمينتون و همچنين تلاش‌هاي فدراسيون به خوبي آغاز شده و اميدوارم تا پايان به همين روال پيگيري شود.
معاون سازمان تربيت بدني با اشاره به افزايش جوايز براي سال آينده تصريح کرد: سازمان تربيت بدني هر گونه حمايت مادي و معنوي خود را از اين رقابت ها انجام داده و در آينده نيز اين حمايت ها ادامه خواهد داشت. سعيدلو قول داده است که براي سال آينده جوايز اين رقابت ها را افزايش دهد.
 معاون سازمان تربيت بدني در مورد مسائل به وجود آمده درباره عدم حضور کارلوس کرش به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال اظهار داشت: سازمان تربيت بدني بر انتخاب سرمربي تيم ها نظارت دارد، اما هيچ گونه دخالتي انجام نمي دهد. اين ماموريت برعهده فدراسيون فوتبال است و بايد اجازه داد تا با حوصله بهترين گزينه را انتخاب کنند. متاسفانه يا خوشبختانه توجه زيادي روي فوتبال وجود دارد و همه دنبال اين رشته هستند.
وي ادامه داد: انتخاب سرمربي موضوعي حساس است و تمام فدراسيون ها با اين موضوع روبرو هستند.   مسئولان با گزينه هاي مختلف مذاکره مي کنند و احتمال دارد قرارداد بسته شود يا توافقي صورت نگيرد. براي مثال فدراسيون واليبال با دو گزينه خارجي بسيار خوب مذاکره کرده و قرار شده گزارش آن را به سازمان بدهد تا با هم فکري و مشورت بهترين گزينه را انتخاب کنيم. در تمام رشته ها اين موضوع وجود دارد، اما در فوتبال عجله داريم و مي خواهيم زود اين موضوع مشخص شود.
 سجادي درباره قيمت مربيان يادآور شد: ايران کشور ثروتمندي است و از لحاظ مالي هيچ مشکلي ندارد، البته از لحاظ بيت المال حساس هستيم که در چه زمينه‌اي خرج مي شود، اما مشکل مالي نداريم.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها