عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

دروازه‌بان اول تيم ملي باز هم خط خورد

دروازه‌بان اول تيم ملي باز هم خط خورد
جمعه 29 بهمن 1389  05:26 ب.ظ

دروازه‌بان اول تيم ملي باز هم خط خورد
 

سرمربي تيم ملي فوتسال در آستانه ديدار با برزيل از خط خوردن گلر اول تيمش خبر داد و گفت: گذشت‌هاي ما مصطفي نظري را گستاخ‌تر کرد.


 حسين شمس اظهار داشت: در پي حوادث ديدار روز گذشته تيم‌هاي گيتي‌پسند و علم‌وادب که شاهد بي‌احترامي به مربيان تيم اصفهاني از سوي مصطفي نظري بوديم و با توجه به گزارش داور مسابقه و اشاره به فحاشي‌هاي اين بازيکن، وي از فهرست تيم ملي براي ديدار با برزيل خط خورد و به جايش آرش‌ نعمت‌الهي را به اردو فرا خوانديم.
 سرمربي تيم ملي فوتسال عنوان کرد:‌ رفتار نظري نشان داد تنبيهي که براي او قبلا در نظر گرفته بوديم و در بازي با روسيه از وي استفاده نکرديم، کافي نبوده و به همين دليل تا اطلاع ثانوي و به خاطر حواشي‌اش به تيم ملي دعوت نخواهد شد.

 وي يادآور شد: براي ما اخلاق، رعايت پيشکسوتي و حرمت بزرگترها بيش از هر چيزي اهميت دارد اما متاسفانه نظري در ليگ فصل گذشته همچنان به حرمت‌شکني‌هاي خود ادامه داد. هر بار ما گذشت کرديم بلکه او درست شود اما نه تنها اين اتفاق رخ نداد بلکه نظري گستاخ‌تر هم شد.
 شمس ادامه داد: مديرعامل باشگاه گيتي‌پسند نيز اعلام کرده حتما جريمه سنگيني را براي وي در نظر خواهد گرفت.
 سرمربي تيم ملي فوتسال در مورد دروازه تيم ملي تصريح کرد: گلرهاي ما همه در يک سطح هستند. بدون نظري به مشکل نمي‌خوريم. در اين پست مجتبي نصيرنيا و جواد منتظر را در اختيار داريم و در کنارشان جواناني که يکي يکي به اردو دعوت خواهند شد.
 ديدار دوستانه ايران و برزيل 4 و 7 اسفند در اصفهان برگزار مي‌شود.

 

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها