عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

لوسيو: مقابل بايرن بازي مي کنم

جمعه 29 بهمن 1389  05:30 ب.ظ

ستاره برزيلي قول داد که در ديدار 4شنبه شب تيمش مقابل بايرن مونيخ در رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا به اوج آمادگي برسد.

لوسیو مدافع برزیلی اینتر این روزها به خاطر مصدومیت از میادین ورزشی به دور است ولی او در صحبتهایی اعلام کرد که به موقع و برای دیدار اینتر مقابل بایرن مونیخ که چهارشنبه این هفته (23 فوریه) از سری رقابتهای دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود، به اوج آمادگی رسیده و مقابل تیم سابقش به میدان برود.

لوسیو در صحبتهایی به کالچو مرکاتو گفت:« آیا برای دیدار مقابل کالیاری که روز شنبه برگزار می شود، آماده خواهم بود؟ نمی دانم ولی خوشحالم که به تمرینات تیم بازگشته ام و در خدمت مربی هستم.بازی مقابل بایرن خیلی مهم است و ما نباید هیچ ریسکی انجام دهیم.من مقابل بایرن آماده خواهم بود.»

لوسیو در ادامه صحبتهایش در مورد گانسو، ستاره باشگاه سانتوس که این روزها شایعات درمورد احتمال انتقالش به نرآتزوری شدت گرفته نیز صحبت کرد و گفت:« من اخیرا او را دیده ام.او زانویش را مصدوم کرده. گانسو جوان است و کیفیت بالایی دارد.او اخیرا برای تیم ملی بازی کرده و کیفیت و توانایی هایی شبیه فیلیپه کوتینیو دارد.»

لوسیو اخیرا در دیدار تیمش مقابل پالرمو که با برد 2-3 اینتر همراه بود به میدان رفت.

حمید.bmp

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 25019
دسترسی سریع به انجمن ها