عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جو جوردن: ادعاي گتوزو رقت انگيز است

جو جوردن: ادعاي گتوزو رقت انگيز است
جمعه 29 بهمن 1389  05:34 ب.ظ

جو جوردن: ادعاي گتوزو رقت انگيز است
 

کمک هري ردنپ ادعاي کاپيتان ميلان را کاملا غيرواقعي دانست.


جو جوردن، کمک مربی تاتنهام، ادعای گنارو گتوزو در مورد استفاده او از الفاظ نژاد پرستانه در دیدار سه شنبه گذشته میلان- تاتنهام در لیگ قهرمانان را به شدت رد کرد.

گتوزو ادعا کرد جو جوردن که خود زمانی برای میلان بازی می کرده، او را با الفاظی نژادپرستانه مورد خطاب قرار داده است و همین مسئله موجب حمله شده تا کاپیتان میلان به او حمله کند.

 اما جوردن در مصاحبه با دیلی میل این حرف ها را مزخرف دانست و گفت:" چنین ادعایی رقت انگیز است. این ادعا کاملا غیرواقعی است و چنین ادعایی نمی تواند توجیه کننده رفتار او باشد.

او مطمئنا نمی داند که من چقدر به دوران حضورم در میلان افتخار می کنم، ضمن اینکه دختر من در ایتالیا زندگی و کار می کند و من این کشور و مردمش را خیلی دوست دارم."

یوفا روز دوشنبه در مورد رفتار گتوزو تصمیم گیری خواهد کرد و باشگاه میلان تلاش می کند تا از محرومیت طولانی مدت او جلوگیری کند. انتظار می رود یوفا محرومیتی 5 جلسه ای برای هافبک خشن میلان در نظر بگیرد.

آدریانو گالیانی در این مورد به خبرنگاران گفت:" کاری که رینو انجام داد، ناپسند بود و نباید اتفاق می افتاد. اما او تحریک شده بود و نباید با او مانند مجرمان برخورد کرد."

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها