عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نماز و ازدواج بیشترین سئوالات دینی مردم

نماز و ازدواج بیشترین سئوالات دینی مردم
جمعه 29 بهمن 1389  05:53 ب.ظ

رئیس مرکز پاسخگویی به شبهات دینی با اشاره به اینکه این مرکز طی دو ماه محرم و صفر به 36752 پرسش پاسخ داده است گفت: سایت چند زبانه پاسخ به پرسشهای دینی به شکل صورتی و مکتوب اوایل سال 90 به بهره برداری می‌رسد.

حجت‌الاسلام سید محمد سادات منصوری رئیس مرکز پاسخگویی به شبهات دینی در گفتگو با  مهر اظهار داشت: این مرکز سال آینده سایت پرسش و پاسخ آنلاین صوتی و مکتوب به زبانهای مختلف را راه اندازی می کند.

وی افزود: درحال حاضر نرم افزارهای این سایت را آماده کرده و کارشناسان متعدد و خبره ای در اختیار داریم، اما به منظور بررسی کیفیت پاسخ ارائه شده این پاسخ ها ابتدا به زبان فارسی ارائه می شوند و در مرحله بعد به زبان پرسش کننده ارائه خواهد بود، طی این مراحل از سوی کارشناس این فرصت فراهم می شود تا از ارائه پاسخ فوری پرهیز کرده و از کیفیت آن اطمینان حاصل کنیم.

سادات منصوری گفت: به طور طبیعی کارشناسان نمی توانند در هر حوزه ای به صورت فی البداهه پاسخی به پرسشها ارائه کنند، از این رو باید مراحل پاسخ به پرسشهای مطرح شده طی شود تا پاسخ نهایی با بهترین کیفیت ارائه شوند.

رئیس مرکز پاسخگویی به شبهات دینی یادآور شد: تا کنون بیشتر کارهای نرم افزاری این سایت انجام شده اما درحال حاضر به رفع اشکالات لینکهای کاربردی می پردازیم و پس از رفع این مشکلات سایت پاسخگویی به پرسشهای دینی اوایل سال 90 به بهره برداری برسد.

وی همچنین در رابطه با ویژگیهای پرسشهای مطرح شده  طی ماه های محرم و صفر در مقایسه با دو ماه پیش از آن گفت: تعداد سؤالات در ماه های محرم و صفر حدود 10 درصد کاهش یافت.

رئیس مرکز پاسخگویی به شبهات دینی با اشاره به اینکه اکثر پرسشها در مسائل اعتقادی مطرح شده گفت: بیشترین سؤالات در بخش اعتقادی، امامت و قرآن بوده است.

وی تصریح کرد: در حوزه مشاوره بیشترین سؤالات خانوادگی و اخلاق بود و در حوزه احکام نیز بیشترین سؤالات در مسئله نماز و ازدواج مطرح شده است.

سید محمد سادات منصوری گفت: این مرکز طی دو ماه محرم و صفر به 36752 سؤال پاسخ داده است.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

Mehdi900

Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:نماز و ازدواج بیشترین سئوالات دینی مردم
شنبه 30 بهمن 1389  03:55 ب.ظ

با سلام

کار بسیار ارزشمندی است.

 يا علي مولا
 
sabz_ac

sabz_ac
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1388 
تعداد پست ها : 465
محل سکونت : آذربایجان شرقی
دسترسی سریع به انجمن ها