عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

پورغلامي: شكست تراكتور ربطي به فردوسي‌پور و برنامه نود ندارد

پورغلامي: شكست تراكتور ربطي به فردوسي‌پور و برنامه نود ندارد
جمعه 29 بهمن 1389  06:08 ب.ظ

پورغلامي: شكست تراكتور ربطي به فردوسي‌پور و برنامه نود ندارد
 

سرمربي تيم فوتبال ملوان انزلي گفت: بر خلاف اظهارات کمالوند برتري ما مقابل نماينده تبريز هيچ ارتباطي به برنامه نود و مجري آن ندارد.


 فرهاد پورغلامي پس از پيروزي 2 بر صفر ملوان مقابل تراکتور سازي تبريز در نشست مطبوعاتي پس از بازي اظهار داشت: قبل از هر چيز از تماشاگران تشکر مي‌کنم که امروز 90 دقيقه ياور ما بودند و به تشويق تيم خود پرداختند. از بازيکنانم نيز تشکر مي‌کنم که يک بازي زيبا و تاکتيکي را به نمايش گذاشتند.
وي ادامه داد: براي من خيلي مهم بود که شخصيت تيمي ملوان پس از 2 بازي خوب که انجام داده بوديم حفظ شده و پيروزي‌هاي ما تداوم داشته باشد.
پورغلامي تاکيد کرد: فکر مي‌کنم که امروز در هر دو نيمه تراکتورسازي اسير بازي زيباي ملوان بود و چيزي براي گفتن نداشت. علاوه بر اينکه آنها حتي يک موقعيت هم روي دروازه ما ايجاد نکردند و اين در حالي است که ملوان در هر دو نيمه به غير از گل‌هاي که به ثمر رساند چند موقعيت ديگر هم براي گلزني داشت.
وي در مورد اينکه فراز کمالوند سرمربي تراکتور سازي شکست تيمش را به جو سازي‌هاي عادل فردوسي‌پور ربط داده بوده، گفت: به نظرم کمالوند با ربط دادن اين شکست به برنامه نود و فردوسي‌پور صورت مسئله را پاک مي‌کند. تماشاگران ما امروز براي ملوان سنگ تمام گذاشتند. من هم قبل از بازي به سمت تماشاگران تراکتور سازي رفتم و به آنها خوش آمد گفتم و اين مسئله صحت ندارد.
پورغلامي يادآور شد: ما هم در تبريز به تراکتور سازي باختيم و طاقت شکست را داشتيم بنابراين آقاي کمالوند هم بايد طاقت باخت را داشته باشد.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها