عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

محمد خاکپور:همچنان به بقا در لیگ امیدواریم/ ترس از باخت باعث از دست دادن پیروزی شد

محمد خاکپور:همچنان به بقا در لیگ امیدواریم/ ترس از باخت باعث از دست دادن پیروزی شد
جمعه 29 بهمن 1389  06:10 ب.ظ

محمد خاکپور:
همچنان به بقا در لیگ امیدواریم/ ترس از باخت باعث از دست دادن پیروزی شد
سرمربی تیم فوتبال استیل آذین پس از تساوی مقابل پیکان باز هم با امیدواری از بقای تیمش در لیگ برتر صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد خاکپور در پایان دیدار تیم استیل آذین برابر پیکان قزوین ضمن بیان مطلب فوق افزود: حساسیت بازی باعث شده بود دو تیم محتاطانه بازی کنند. ترس از اینکه در این دیدار هم امتیاز از دست بدهیم عاملی شد تا به نتیجه تساوی رضایت دهیم.

وی با بیان اینکه تیمش در نیمه دوم تیم برتر میدان بود و حتی از عناصر هجومی هم در این دیدار استفاده کرد، اظهار داشت: متاسفانه تنها در این دیدار به گل نرسیدیم. با این حال من از نتیجه به دست آمده راضی نبودم زیرا ما به فکر کسب سه امتیاز در این دیدار خانگی بودیم.

سرمربی تیم فوتبال استیل آذین در ادامه تاکید کرد: ما امروز مانند همیشه نبودیم و ترس از باخت در این دیدار حساس که 6 امتیازی بود باعث احتیاط بیشتر بازیکنان دو تیم شده بود. خصوصا بازی دفاعی تیم پیکان و تکیه بازیکنان این تیم بر دفع توپ‌ها مانع از اجرای برنامه‌های تاکتیکی ما شد.

وی در پاسخ به این سئوال که "با توجه به نتایج دیدارهای اخیر باز هم امیدوار به بقای تیم در لیگ برتر هستید؟"، تصریح کرد: هیچکس شک ندارد که استیل آذین در لیگ می ماند. ما هم ناامید نیستیم و در دیدارهای آینده تلاش می کنیم با کسب نتایج لازم شانس خود را برای بقا افزایش دهیم. با توجه به نزدیکی امتیازها با یکی دو برد می توانیم از این وضعیت نجات پیدا کنیم.

خاکپور در مورد جدایی کریمی از این تیم و خلایی که در خط هافبک استیل آذین به وجود آمده است، خاطرنشان کرد: در اینکه کریمی بازیکن خوبی است هیچ شکی ندارم اما سایر بازیکنان توانسته‌اند خلاء این بازیکن را با بازی خوب خود بپوشانند.

وی با ابراز رضایت از عملکرد سوشا مکانی که پس از هشت ماه دوری درون دروازه تیم استیل قرار گرفت در مورد غیبت معدنچی، خلیلی و نشاط جو در دیدار با پیکان قزوین اظهار داشت: آسیب دیدگی جزئی از فوتبال است و این مسئله باعث شده ما نتوانیم از بازیکنان‌مان به خوبی استفاده کنیم. قطعا مصدومیت نفرات اصلی به تیم استیل آذین ضربه زده است زیرا این بازیکنان سرمایه‌های باشگاه هستند و غیبت‌شان باعث می شود تیم ما لطمات جبران ناپذیری را متحمل شود.

خاکپور در پایان در مورد اعتراضش به داوری در پایان دیدار با استقلال و اینکه حسین عسکری سرپرست کمیته داوران اعلام کرده بود به خاطر این مسئله از وی به کمیته انضباطی شکایت می کند، گفت: هنوز چیزی به من اعلام نشده است. من هم اعتراض خاصی در آن بازی نکردم و بسیار محترمانه آنچه به نظرم می رسید را اعلام کردم. کما اینکه در این مدت مربیانی بودند که پس از نتیجه نگرفتن تیم‌شان اعتراضات سخت‌تری نسبت به من به عملکرد داوری داشتند اما این وسط انگار قرار بود تنها با من برخورد شود.

دیدار تیم‌های فوتبال استیل آذین و پیکان که عصر امروز جمعه در ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد با نتیجه بدون گل به پایان رسید.

حمید.bmp

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 25019
دسترسی سریع به انجمن ها