عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تارتار: راضي نيستم، بايد مي‌برديم

تارتار: راضي نيستم، بايد مي‌برديم
جمعه 29 بهمن 1389  06:47 ب.ظ

تارتار: راضي نيستم، بايد مي‌برديم
 

سرمربي راه‌آهن گفت: موقعيت‌هاي زيادي روي دروازه سايپا بوجود آورديم و از نتيجه بدست آمده راضي نيستم.


 ‌مهدي تارتار پس از تساوي بدون گل راه‌آهن برابر سايپا عنوان کرد: حملات زيادي را روي دروازه سايپا انجام داديم و موقعيت‌هاي فراواني را خلق کرديم اما متاسفانه مهاجمان‌مان نتوانستند قدر فرصت‌ها را بدانند و به گل دست يابيم.
وي ادامه داد: سايپا تيم خوبي دارد و آنها نيز موقعيت‌هايي را روي دروازه‌ ما ايجاد کردند اما ما مي‌توانستيم به پيروزي دست يابيم. در طول هفته تمرينات خوبي داشتيم و بر روي نقاط ضعف سايپا کار کرديم اما مهاجمان ما با بي‌دقتي در اين ديدار نتوانستند به گل دست يابند.

سرمربي راه‌آهن خاطرنشان کرد: در مجموع ما بازي را در اختيار داشتيم و 80 دقيقه روي درواز سايپا فشار آورديم اما در 10 دقيقه باقيمانده اين بازيکنان سايپا بودند که فشار زيادي را روي دروازه ما آوردند و موقعيت‌هايي را خلق کردند. در مجموع بازي جذابي بود و فکر مي‌کنم هواداران از بازي لذت بردند.
وي درباره داوران مسابقه تصريح کرد: به نظرم داوري در يک صحنه مرتکب اشتباه شد. داور مسابقه در صحنه‌اي که قصد داشت به امين منوچهري بازيکن سايپا کارت زرد دوم را نشان دهد، از اين اقدام خود منصرف شد و زماني که فهميد بازيکن سايپا يک کارت زرد دارد، وي را با جريمه شخصي مواجه نکرد درحالي که افشار دست خود را به جيبش برده بود. به جز اين صحنه داوري مشکل خاص ديگري نداشت.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها