عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

ضرورت پاکسازی کامل مصر از بقایای رژیم مبارک و فاسدان

ضرورت پاکسازی کامل مصر از بقایای رژیم مبارک و فاسدان
جمعه 29 بهمن 1389  06:56 ب.ظ

ضرورت پاکسازی کامل مصر از بقایای رژیم مبارک و فاسدان
شهرهای مختلف مصر به ویژه قاهره و اسکندریه امروز شاهد برگزاری جشن بزرگ پیروزی است و مهمترین شعار مردم ضرورت پاکسازی کامل مصر از بقایای رژیم مبارک و تمام فاسدان است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه الجزیره ، همزمان با حضور دو میلیونی مردم در میدان التحریر قاهره برای برپایی جشن پیروزی انقلاب که با اقامه نماز جمعه با شکوه خاص همراه بود،  در شهر اسکندریه نیز صدها هزار نفر در میدان مرکزی تجمع کردند و پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.

نماز جمعه امروز قاهره برای اولین بار به امامت شیخ یوسف القرضاوی رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمان که تا پیش از سرنگونی مبارک در قطر به سر برد، اقامه شد.

شیخ القرضاوی در خطبه های خود در اشاره ضمنی به تلاشهای گسترده دشمنان انقلاب ملت مصر از جمله آمریکا برای مصادره انقلاب مردم مصر به نفع خود پس از سرنگونی رژیم مزدور و وابسته به آنها از مردم مصر به ویژه جوانان خواست با حفظ وحدت و یکپارچگی و ادامه راه انقلاب تا پیروزی نهایی اجازه سرقت این انقلاب را به هیچ طرفی ندهند.

وی همچنین با حمایت از خواسته های مهم انقلاب جوانان از ارتش خواست با باز کردن گذرگاه رفح برای همیشه به محاصره نوار غزه و مردم مظلوم آن پایان دهد؛ رژیم ساقط شده مبارک در همدستی آشکار با رژیم صهیونیستی گذرگاه رفح تنها روزنه ارتباطی مردم غزه با جهان خارج را بسته بود .

پس از برگزاری نماز جمعه، هم اکنون جمعیت میلیونی در میدان التحریر و دیگر شهرها از جمله اسکندریه فریاد می زنند : مصر باید از وجود بقایای رژیم مبارک و تمام فاسدان پاکسازی شود.

مردم همچنین شعار می دهند : نه حسنی، نه همدستان او، ملت خواستار پاکسازی کشور است؛ زنده باد مصر، ای شهید خوشحال باش امروز روز عید است.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها