عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محکومیت انتشار تصویر پرچم رژیم صهیونیستی در کنار مسجد الاقصی

محکومیت انتشار تصویر پرچم رژیم صهیونیستی در کنار مسجد الاقصی
جمعه 29 بهمن 1389  06:57 ب.ظ

محکومیت انتشار تصویر پرچم رژیم صهیونیستی در کنار مسجد الاقصی
موسسه الاقصی اقدام گروههای صهیونیستی در انتشار تصویر مسجد الاقصی در پایگاههای اینترنتی صهیونیستی را که در آن پرچم رژیم صهیونیستی در بالای گنبد قبه الصخره به اهتزاز درآمده را به شدت محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، موسسه الاقصی در بیانیه روز پنج شنبه 17 فوریه 2011  اعلام کرد این گروههای صهیونیستی در طی چند روز گذشته اقدام به انتشار تصاویر مذکور نموده و در بیانیه های متعددی خواستار استیلای کامل بر مسجد الاقصی و تبدیل نهایی آن به معبد یهودی موسوم به هیکل موهوم شده اند.
 
موسسه الاقصی از کشورهای اسلامی و عربی و نیز حکومت فلسطین درخواست کرد که در مقابل این موضوع ساکت ننشینند و اذعان داشت باید این موضوع انگیزه قوی برای یاری رساندن به قدس و مسجد الاقصی گردد و تاکید نموده که موضوع قدس و مسجد الاقصی قطب نمای جهان اسلام و تعیین کننده مسیر و آینده امت اسلامی است.
 
موسسه الاقصی همچنین ابراز داشت تحرکات و اعمال جنون آمیز موسسه های رژیم صهیونیستی اشغالگر و بازوهای آن به اوج خود رسیده و اضافه کرد که این رفتارها دلالت دارد بر آنکه هدف حقیقی پروژه صهیونیستی ساخت هیکل افسانه ای موهوم به جای مسجد الاقصی است و ما ملاحظه می کنیم که در طول چند ماه گذشته رژیم صهیونیستی دست به تحرکات خطرناکی در مسجد الاقصی و شهر قدس زده است.
 
موسسه الاقصی در بیانیه خود اعلام کرد: مسجد الاقصی حق خالص اسلامی مسلمانان است و تنها متعلق به مسلمانان است و همانا رویای اسرائیل برای ساخت هیکل موهوم رویایی سیاه بوده که با پایداری مسلمانان و اصرار بر اسلامی بودن و تقدس مسجد الاقصی و قدس شریف این رویای سیاه بر باد خواهد رفت و تمامی تحرکات و اعمال رژیم صهیونیستی در یهودی سازی قدس شریف محکوم به شکست و باطل است و مسیر این رژیم غاصب باطل و محکوم به زوال و نابودی است.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها