عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

ابراهيم‌زاده: باشگاه در مورد خلعتبري تصميم مي‌گيرد

ابراهيم‌زاده: باشگاه در مورد خلعتبري تصميم مي‌گيرد
جمعه 29 بهمن 1389  07:36 ب.ظ

ابراهيم‌زاده: باشگاه در مورد خلعتبري تصميم مي‌گيرد
 

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن گفت: خلعتبري پس از تعويض اعتراض کرد که اين موضوع را به شجاعي سرپرست تيم واگذار کردم و از باشگاه مي‌خواهم در مورد او تصميم بگيرد.


منصور ابراهيم زاده پس از پيروزي 6 بر صفر تيمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست مطبوعاتي اظهار داشت: فني‌ترين نکته در مورد اين بازي اين بود که فاکتوري به نام سرعت که عدم وجود آن در 2 بازي قبلي موجب شکست‌مان شد را در اين بازي به خوبي به اجرا درآورديم و در نهايت هم به يک نتيجه بسيار خوب رسيديم.
وي ادامه داد: خوشحالم که پس از 2 هفته به پيروزي رسيديم تا تمام افرادي که طي روزهاي گذشته از نتايج‌مان ناراحت بودند را شاد کنيم. ما پس از مصائب و اتفاقاتي که به وجود آمده بود توانستيم با اين نتيجه پر گل به آنها پايان دهيم. در بازي امروز تماشاگران بيشتري براي حمايت از ذوب آهن به فولاد شهر آمدند.

ابراهيم زاده در پاسخ به اين سؤال که در مورد رفتار خلعتبري پس از تعويض نظرش چيست گفت: متعجبم چرا خبرنگاران سؤال فني نپرسيده و هميشه سؤال‌هاي حاشيه‌اي در پايان بازي‌‌ها از من مي‌پرسند. اين بازيکن پس از تعويض اعتراض کرد که اين موضوع را به شجاعي سرپرست تيم واگذار کردم و از باشگاه مي‌خواهم در مورد او تصميم بگيرد.
سرمربي ذوب‌آهن افزود: دقت کنيد که خلعتبري حتي نحوه اعتراض کردنش هم متفاوت شده و امروز ديديد که فقط ناراحت شد. او يک روز با گلزني در کره جنوبي شادي را به اردوي ذوب آهن مي‌آورد و يک روز هم اين گونه ناراحتي‌اش را ابراز مي‌کند. مطمئن هستم اگر فردا از وي مصاحبه بگيريد او مي‌گويد به خاطر خودم ناراحت شدم و حتي امکان دارد از دست من هم ناراحت شده باشد.
وي در ادامه اين نشست با تاکيد دوباره مبني بر اينکه خبرنگاران سؤال فني بپرسند در اين مورد اظهار داشت: شما در تمرينات نيستيد تا از شرايط تيم ما باخبر باشيد ضمن اينکه در مورد تعويض بازيکنان و ساير موارد تصميم با من است.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها