عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

روبن و گومز مقابل ماينتس بازي خواهند کرد

روبن و گومز مقابل ماينتس بازي خواهند کرد
جمعه 29 بهمن 1389  07:52 ب.ظ

روبن و گومز مقابل ماينتس بازي خواهند کرد
 

با وجود مصدوميت و تست هاي پزشکي انجام شده روبن باواريايي ها را در ديدار فردا شب برابر ماينس همراهي خواهد کرد.


آرین روبن و ماریو گومز، امروز در تمرینات باواریایی ها شرکت کردند و بنا بر گفته های کادر فنی باشگاه بایرن مونیخ، میتوانند در بازی هفته بیست و سوم بوندس لیگا مقابل ماینتس حضور داشته باشند.

آرین روبن بسیار ساده در تمرین روز 5شنبه تیم دجار مصدومیت شد. او پس از تمرین از ناحیه انگشت کوچک دست راست خود احساس ناراحتی کرد و به دکتر ولفهارت مولر مراجعه کرد. و تست های پزشکی بوسیله اشعه ایکس بر روی او انجام گرفت.

با این حال مهاجم با تکنیک باواریایی ها در خطر از دست دادن دیدار با ماینس تیم رده پنجمی بوندس لیگا قرار ندارد و با بررسی های انجام شده توسط دکتر ولفهارت مولر نشان داد که انگشت او دچار پیچ خوردگی شده است و مهاجم 26 ساله بایرنی ها می تواند با محافظ مخصوص برای دست خود در بروخوگ استادیوم حاضر باشد.

با این وضع فان خال از شرایط مناسبی برای انتخاب بازیکنان برخوردار است ماریو گومز با یک روز استراحت به تیم بازگشته و تونی کروس و دیگو کنتنتو نیز با رهایی از بند مصدومیت شرایط حضور در این میدان را بدست آورده اند. تنها مصدوم باواریایی ها که تا انتهای فصل نمی تواند بایرن را همراهی کند اویکا اولیچ مهاجم کروات این تیم است که از شرایط بسیار خوبی در فصل گذشته برخوردار بود.

    حمید.bmp

 

 

mashhadizadeh

mashhadizadeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 25019
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها